Nagranie Popka z psami w ostatnich dniach było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w internecie. Od rapera odwrócili się praktycznie wszyscy, a także został on wyrzucony z organizacji Gromda. Znalazła się jednak osoba, która wzięła Popka w obronę.

Zadyma broni Popka po nagraniu z psami

Skandaliczne nagranie Popka, na którym dopuścił intymnych czynności wobec psa, zaszokowało ludzi. Na rapera słusznie wylała się fala krytyki, jednak Tomek "Zadyma" Gromadzki do całej sprawy podchodzi z większym dystansem.

Popek to jest Popek. Ja wiem, że nie można pochwalać pewnych zachowań. Odkleił się za grubo po prostu, ale on takie teksty ma. Ja bym tego nie brał w ogóle na poważnie. Ja nie wierze, że on r***a psy, no kurde, że on coś takiego w ogóle zrobił. Głupio doj***ł, głupio powiedział.

Aktualny zawodnik FAME MMA zaznaczył, że potępia to zachowanie, ale z drugiej strony stwierdził, że jego zdaniem ludzie niepotrzebnie aż tak krytycznie wypowiadają się o Popku.

Z jednej strony trzeba za to ganić, tak nie wolno robić. Trzeba potępiać go za to, ale aż tak? Niektórzy grubo jadą, no bez przesady. Każdy wie, że on ma zryty łeb na swój sposób. Też nie mówię, że trzeba go tolerować przez to i to co mówi, ale troszeczkę za grubo się ludzie wypowiadają.

Cały wywiad możliwy do obejrzenia poniżej.