Mecz w ramach 32. kolejki Serie A pomiędzy Udinese i AS Romą przy stanie 1:1 został przerwany w 83. minucie w związku z zasłabnięciem Evana Ndicki. Wciąż nie wiadomo co ze zdrowiem obrońcy drużyny gości.

Obrońca AS Romy wyniesiony na noszach

W 83. minucie meczu Ndicka położył się na murawie bez kontaktu z przeciwnikiem i złapał się za klatkę piersiową. Obrońcy AS Romy natychmiast udzielono pomocy medycznej, a następnie zawodnika zniesiono na noszach. Narazie nie wiadomo co ze zdrowiem Iworyjczyka.

Niedzielny mecz pomiędzy Udinese i AS Romą był niezwykle istotny dla układu tabeli Serie A. Ekipa Daniele de Rossiego wciąż liczy się w grze o awans do Ligi Mistrzów, a Udinese znajduje się tylko punkt nad strefą spadkową. Data dogrania meczu tych drużyn nie jest jeszcze znana.