Wszystkie wpisy z BestBet:

3 grudnia 2021

Kod Promocyjny BestBet

Jeśli interesuje Cię kod promocyjny BestBet, jesteś w odpowiednim miejscu. W ramach niniejszej podstrony Zawód Typer grupuje wszystkie najważniejsze informacje…

25 sierpnia 2021

BestBet gra bez podatku

BestBet jest jednym z najmłodszych podmiotów na bukmacherskim rynku. Firma otrzymała już licencję na organizację zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów,…

25 sierpnia 2021

BestBet opinie o bukmacherze

Dla firmy BestBet opinie o bukmacherze kształtują się od niedawna, gdyż przedsiębiorstwo działa na polskim rynku zaledwie półtora roku. Serwis…

Zakłady bukmacherskie BestBet to jeden z legalnych bukmacherów z licencją na działanie na polskim rynku zakładów. Kim jest BestBet – czy firma rozpoczęła już działalność? Bukmacher BestBet – jakie zakłady oferuje? BestBet oferta kursowa – czy jest atrakcyjna z perspektywy gracza?

BestBet zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie BestBet to kolejna firma, która z przytupem planuje wejście na polski rynek zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie BestBet, a konkretniej spółka BestBet Sp. z o.o., w maju 2019 roku otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. Był to tym samym 16. internetowy bukmacher w Polsce. Zezwolenie jest niezbędne do prowadzenia legalnej działalności po tym, jak w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej.

Kilka miesięcy wcześniej, bo w styczniu 2019 roku zakłady bukmacherskie BestBet otrzymały zezwolenie na prowadzenie działalności w sieci punktów naziemnych. Pokazuje to, że BestBet nie zamierza ograniczać się tylko i wyłącznie do usług internetowych, ale planuje także wejść na rynek zakładów naziemnych – również niezwykle popularnych na terenie naszego kraju.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy zakłady bukmacherskie BestBet rozpoczną swoją działalność. Wygląda jednak na to, że start działalności kolejnego bukmachera w Polsce jest już naprawdę bliski. Firma wydaje się być przygotowana do tego, żeby na dobre ruszyć z projektem pod nazwą zakłady bukmacherskie BestBet.

Przeczytaj: BestBet a gra bez podatku

Kim jest BestBet?

Kim jest BestBet – zastanawia się pewnie wielu graczy, którzy wciąż szukają dla siebie odpowiedniego miejsca, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie zarówno w sieci, jak i te standardowe – naziemne. Kto stoi więc za tym, kim jest BestBet? Prezesem zarządu BestBet Sp. z o.o. jest Robert Krupski. Spółka swoją siedzibę zarejestrowaną ma w Warszawie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, zezwolenie na prowadzenie działalności w sieci oraz tej naziemnej BestBet otrzymał w 2019 roku.

Na oceny tego, kim jest BestBet i jakiej jakości oferuje usługi, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. BestBet oficjalnie nie rozpoczął bowiem działalności, jednak wygląda na to, że stanie się to lada chwila. BestBet, w przeciwieństwie do wielu innych firm, które planują rozpoczęcie działalności, ma już bowiem aktywną stronę internetową, na której podanych jest wiele ciekawych informacji. Stronę bukmachera można zlokalizować pod adresem www.bestbet24.com.pl.

Bukmacher BestBet

Bukmacher BestBet zdaje się więc być niemal gotowy do rozpoczęcia działalności. Na oficjalnej stronie bukmacher BestBet informuje nas o tym, że rusza już wkrótce, co jest oczywiście niezbyt precyzyjnym komunikatem. Bukmacher BestBet zachęca do zostawienia swojego adresu e-mail. W jakim celu? „Zostaw swój adres e-mail już dziś, aby dostać od nas bonus na start i otrzymywać aktualne informacje” – czytamy, po kliknięciu formularza kontaktowego.

Bukmacher BestBet, oprócz komunikatu o adresie e-mail, zamieścił również następującą informację -„Stale poszukujemy nowych rozwiązań i kanałów promocji, aby móc dostarczyć naszym klientom najbardziej zaawansowany technologicznie i najatrakcyjniejszy produkt.”

Pokazuje to, że bukmacher BestBet na poważnie szykuje się do startu z nowym projektem i lada chwila powinniśmy znać więcej szczegółów odnośnie tego, kiedy bukmacher BestBet na dobre rozpocznie swoją działalność.

Zobacz: Bonus na start BestBet

Oferta zakładów bukmacherskich BestBet

BestBet oferta będzie musiała być bardzo rozbudowana, żeby przyciągnąć nowych graczy. Wygląda jednak na to, że projekt w momencie startu będzie odpowiednio dopracowany i będzie oferował to, czego oczekują gracze od firm bukmacherskich. Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy, BestBet oferta będzie zawierała zarówno zakłady online, jak i punkty naziemne.

„Jako BestBet Sp. z o. o. zamierzamy otworzyć 82 punkty agencyjne na urządzanie zakładów offline pod marką BestBet24 – Bukmacher! Równocześnie uruchomiona zostanie strona www oraz aplikacja mobilna” – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Oferta BestBet nie będzie więc ograniczała się tylko i wyłącznie do zakładów internetowych, ale dostępna będzie także standardowa możliwość zawierania zakładów – naziemna. BestBet oferta zawierać będzie także aplikację mobilną, co wydaje się niezbędne do tego, żeby przyciągnąć nowych graczy. Wielu fanów zakładów bukmacherskich ceni bowiem w danych firmach to, że zakłady można zawierać szybko i intuicyjnie na smartphonach.

BestBet Aplikacja

Co jeszcze zapowiada BestBet? Do dyspozycji gracza ma być responsywna strona www oraz nowoczesna i zaawansowana aplikacja mobilna.

„Dzięki współpracy z międzynarodowymi liderami na rynku zakładów bukmacherskich, terminale oraz responsywna strona www i aplikacja mobilna stanowić będą jedne z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań dostępnych na polskim rynku” – zapowiadają. Co jeszcze planuje BestBet?

Bukmacher BestBet informuje także o tym, czym zamierza wyróżnić się na tle konkurencji, jeśli chodzi o zakłady naziemne. Do dyspozycji graczy w punktach naziemnych mają być między innymi terminale do zakładów online, szeroka oferta zakładów na gry wirtualne czy… napoje alkoholowe.

„Wyróżnikiem na tle konkurencji będzie zaproponowanie klientom w punkcie agencyjnym min. 5 wysokiej jakości terminali do urządzania zakładów online oraz szerokiej oferty zakładów na gry wirtualne. Oprócz powyższego punkty bukmacherskie oferować będą przekąski i napoje, w tym napoje alkoholowe” – czytamy na stronie.

Sprawdż: BestBet opinie

Oferta kursowa BestBet

Oferta kursowa BestBet bez wątpienia będzie jednym z kluczowych aspektów przy starcie nowej firmy. Nic bowiem tak nie przyciąga nowych graczy, jak atrakcyjny bonus na start oraz równie imponująca oferta kursowa. BestBet będzie musiał więc szczególną uwagę poświęcić na to, żeby zachęcić graczy atrakcyjnymi kursami. Oferta kursowa BestBet będzie musiała zawierać zarówno zakłady na tradycyjne dyscypliny sportu, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, MMA, boks, hokej czy tenis, jak i cieszące się coraz większą popularnością zakłady na e-sport czy sporty wirtualne. Wielu graczy nie zadowala bowiem możliwość wytypowania tylko tego, która drużyna wygra swój mecz. Gracze szukają także nietypowych długoterminowych zakładów między innymi na to, kto będzie nowym prezydentem kraju czy kto sięgnie po filmowe nagrody. Oferta kursowa BestBet będzie więc musiała wyróżniać się na tle innych, żeby kolejni gracze tworzyli tam swoje konta oraz polecali firmę znajomym czy wystawiali pozytywne oceny na forach internetowych.

BestBet zapowiada, że zaproponuje nowym graczom „bezkonkurencyjny bonus powitalny”. Jeśli pójdzie za tym również ciekawa oferta kursowa BestBet, może się okazać, że na rynku pojawi się naprawdę ciekawy gracz, który będzie pozytywną konkurencją dla firm, które są na polskim rynku od wielu lat. Oferta kursowa BestBet będzie dostępna do oceny wówczas, gdy firma na dobre ruszy z projektem i gdy będzie możliwość jej przetestowania.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Od kiedy BestBet ma licencję na działania w Polsce?

Licencja została nabyta już w 2019 roku, jednak BestBet wciąż nie rozpoczął swojej działalności.

2. Czy warto otworzyć konto w BestBet?

Długie przygotowania do rozpoczęcia działalności mogą wskazywać na to, że bukmacher od pierwszego dnia będzie doskonale dopracowany, dlatego już teraz zachęcamy do rejestracji na stronie tego operatora tak szybko, jak będzie to możliwe!