Już 21 października będziemy mieli okazję zobaczyć następną gale Prime Show MMA. Karta walk szóstej edycji jest już pełna, a wśród zawodników możemy znaleźć między innymi Bagietę. Michał zawalczył także na poprzedniej gali, tym razem z Jasiem Kapelą. Ich konflikt w internecie kwitnie od dawna.

Kapela pozwał Bagietę

W niedzielę wieczorem odbył nowy program na żywo - PRIME ZONE. Wyglądał on podobnie do standardowej konferencji, a na transmisji mieliśmy okazję zobaczyć Bagietę, który ponownie poruszył temat Jasia Kapeli. Zawodnicy mieli już okazję wyjaśnić konflikt w oktagonie, jednak wciąż między nimi iskrzy. Tym razem zamiast propozycji następnej walki, Michał dostał.. pozew sądowy! Kapela postanowił pozwać swojego rywala za nietykalność.

Dostał z główki i od razu zaczął wołać tego z góry, więc po prostu prawie go nawróciłem. Jeszcze dwa razy go z fotela wyrzuciłem, no i generalnie planował, żeby ten pozew przyszedł przed walką [...] Mam plan, mam dobrego prawnika, także pójdziemy na ostro.

Mimo że słowa Bagiety nie są do końca zrozumiałe, łatwo się domyśleć do czego doszło między zawodnikami. Aktualizacji sytuacji możemy spodziewać się na następnej konferencji gali Prime MMA 6.