Ważenie FAME Friday Arena 1 odbyło się w czwartek 20 lipca, czyli dzień przed galą FAME Friday Arena 1. Oficjalna ceremonia ważenia miała miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu, a więc w tym samym miejscu co gala. Po ważeniu warto sprawdzić również typy na FAME MMA Friday Arena 1.

Wyniki z ważenia FAME Friday Arena 1

Wyniki ważenia FAME Friday Arena 1 poznaliśmy w czwartek 20 lipca. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się czy każdy z zawodników będący na karcie walk FAME Friday Arena 1 wypełnił limit wagowy.

Jakub "Kubańczyk" Flas 84,8 kgAlberto Simao 84,7 kg
Filip "Filipek" Marcinek 75,6 kgMarcin Dubiel 78,8 kg
Kuba Nowaczkiewicz 74,2 kgJosef Bratan Simao 74,2 kg
Michał "Wampir" Pasternak 92,7 kgPaweł Tyburski 92,0 kg
Piotr "Świr" Świerczewski 89,6 kgDariusz "Daro Lew” Kaźmierczuk 86,9 kg
Dominik "Jaxu" Jax 95,9 kgAdrian "Medusa" Salamon 98,0 kg
Piotr Tyburski 83,6 kgTomasz "Zadyma” Gromadzki 81,7 kg
Olga "Nanami Chan" Sałacka 58,4 kgElizabeth "Lizi” Anorue 59 kg
Aleksandr "Sasha Model” Muzheiko 77,5 kgDawid Malczyński 77,4 kg
Kornel "Koro" Regel 71,3 kgPiotr "Edzio" Bylina 71,5 kg

Transmisja z ważenia FAME Friday Arena 1

Transmisja z ważenia gali FAME Friday Arena 1, którą w pełni można typować u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) została wyemitowana na oficjalnym kanale organizacji na YouTube.

Początek został zaplanowany na godzinę 18:00. Całość rozpoczęła się od media treningu. Po tym, jak każdy z zawodników zaprezentował próbkę swoich umiejętności, rozpoczęła się ceremonia ważenia. Warto również dodać, że na sam koniec odbędzie się face to face pomiędzy Edziem i Koro oraz Piotrem Świerczewskim i Daro Lwem.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.