Wyniki gali KSW 67, czyli kto wygrał pojedynki na kolejnej w 2022 roku gali spod szyldu KSW? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotę 26 lutego.

KSW 67 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na KSW 67, przekonamy się późnym wieczorem w sobotę. Właśnie na dzień 26 lutego zaplanowana jest druga gala KSW w tym roku. Na KSW 67 dojdzie do kilku ciekawych walk i długo wyczekiwanych debiutów. W wadze półśredniej zmierzą się Andrzej Grzebyk i Adrian Bartosiński, co ciekawe będący prowadzeni przez tego samego menadżera Artura Gwoździa. W KSW w sobotę zadebiutują między innymi Dawid Śmiełowski i Adam Soldaev.

Zobacz także - kim jest Artur Gwóźdź?

KSW 67 wyniki

KSW 67 wyniki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Który z debiutantów zaprezentuje się najlepiej i skradnie serca kibiców? Wynik walki Grzebyk vs Bartosiński znacząco przybliży zwycięzcę do walki o pas. Kibice zobaczą również kilka międzynarodowych starć. Krótko mówiąc - każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

KSW 67 wyniki gali

KSW 67 wyniki gali odpowiedzą na wiele pytań. Kto będzie mistrzem wagi ciężkiej po tej gali? Czy Grzebyk będzie pierwszym zawodnikiem, który pokona Bartosińskiego? Jak spisze się Soldaev? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na galę KSW 67!

Zobacz także - typy na KSW

KSW 67 wyniki walk

Wyniki KSW 67 poznamy więc późnym wieczorem w sobotę. Przekonamy się wówczas między innymi, czy Phil De Fries skutecznie obroni mistrzowskie trofeum w wadze ciężkiej, czy jednak groźny Darko Stosić zostanie nowym czempionem w królewskiej kategorii.

Phil De Fries pokonał Darko Stosicia przez TKO, runda 5 - walka o mistrzostwo wagi ciężkiej
Adrian Bartosiński pokonał Andrzeja Grzebyka przez poddanie, runda 2
Igor Michaliszyn pokonał Idrisa Amizhaeva przez TKO, runda 1
Dawid Śmiełowski pokonał Filipa Pejicia przez TKO, runda 3
Adam Soldaev pokonał Pascala Hintzena przez KO, runda 1
Zuriko Jojua pokonał Shamila Banukayeva przez poddanie, runda 3
Borys Borkowski pokonał Arkadiusza Kaszubę przez TKO, runda 1
Yann Liasse pokonał Oskara Szczepaniaka przez jednogłośną decyzję sędziów