Przed nami pierwsza gala Fist Universe! Kto wygrał walki na wydarzeniu organizowanym przez Trybsona i spółkę?

Fist Universe kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na pierwszej gali Fist Universe, przekonamy się już 17 czerwca 2022 roku – w piątek. Właśnie tego dnia ostatecznie odbędzie się bowiem gala Fist Unvierse.

Czy zanim dowiemy się, kto wygrał walki Fist Universe, możemy typować naszych faworytów u jednego z legalnych polskich bukmacherów? Wśród sponsorów gali próżno było szukać bukmachera, ale tuż przed wydarzeniem okazało się, że kursy na Fist Universe wystawi LVBet.

Zobacz także – kody promocyjne do legalnych polskich bukmacherów

Fist Universe wyniki

Wyniki Fist Unvierse poznamy więc w połowie czerwca. Zanim odbyła się gala, w sieci pojawiło się sporo materiałów na temat wyników Fist Universe, jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Kanały commentary czy obserwujący wydarzenie zauważyli bowiem, że bilety na galę… praktycznie w ogóle się nie sprzedają.

Dość powiedzieć, że na kilka dni przed galą niemal wszystkie sektory były w pełni dostępne, podczas gdy FAME MMA czy High League wyprzedaje komplet biletów często wręcz w kilka dni od startu sprzedaży.

Fist Universe wyniki gali

Wyniki gali Fist Universe, czyli kto wygrał milion złotych? Tego dowiemy się już w piątek. Główną atrakcją pierwszej gali Fist Universe będzie bowiem turniej gwiazd właśnie o tak okazałą kwotę. Pytanie tylko, czy „gwiazd” to w tym przypadku odpowiednie określenie – wielu kibiców zwraca uwagę na to, że karta walk i obsada turnieju Fist Universe jest zwyczajnie słaba i nie wróżą oni sukcesu temu projektowi.

Zobacz także – Fist Universe. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Fist Universe wyniki walk

Wyniki walk Fist Universe, czyli turniej o milion złotych, super fighty oraz pojedynki kobiet w nietypowej formule slap ass. Kto wygrał walki na Fist Universe? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek!

Turniej Fist Universe:

Sargsyan pokonał Szczukiego
Wójcik pokonał Pjotera
Arnold pokonał Szofera
Świst pokonał Sadka

Sargsyan pokonał Śwista
Wójcik pokonał Arnolda

Sargsyan wygrał turniej Fist Universe

Walka slap ass:

Hanna Balwierczak pokonała Adę Szwed
Dagmara Szewczyk pokonała Julię Madaj

Superfighty:

Filip Zabielski pokonał Cesarza Narcyza
Michał Choiński pokonał Taxi Złotówę
Bunio pokonał Władka
Lena pokonała Andzię