Przed nami pierwsza gala Fist Universe! Kto wygrał walki na wydarzeniu organizowanym przez Trybsona i spółkę?

Fist Universe kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na pierwszej gali Fist Universe, przekonamy się już 17 czerwca 2022 roku - w piątek. Właśnie tego dnia ostatecznie odbędzie się bowiem gala Fist Unvierse.

Czy zanim dowiemy się, kto wygrał walki Fist Universe, możemy typować naszych faworytów u jednego z legalnych polskich bukmacherów? Wśród sponsorów gali próżno było szukać bukmachera, ale tuż przed wydarzeniem okazało się, że kursy na Fist Universe wystawi LVBET. Jest to bukmacher, który oferuje atrakcyjny bonus powitalny z kodem promocyjnym LVBET.

Fist Universe wyniki

Wyniki Fist Unvierse poznamy więc w połowie czerwca. Zanim odbyła się gala, w sieci pojawiło się sporo materiałów na temat wyników Fist Universe, jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Kanały commentary czy obserwujący wydarzenie zauważyli bowiem, że bilety na galę... praktycznie w ogóle się nie sprzedają.

Dość powiedzieć, że na kilka dni przed galą niemal wszystkie sektory były w pełni dostępne, podczas gdy FAME MMA czy High League wyprzedaje komplet biletów często wręcz w kilka dni od startu sprzedaży.

Fist Universe wyniki gali

Wyniki gali Fist Universe, czyli kto wygrał milion złotych? Tego dowiemy się już w piątek. Główną atrakcją pierwszej gali Fist Universe będzie bowiem turniej gwiazd właśnie o tak okazałą kwotę. Pytanie tylko, czy "gwiazd" to w tym przypadku odpowiednie określenie - wielu kibiców zwraca uwagę na to, że karta walk i obsada turnieju Fist Universe jest zwyczajnie słaba i nie wróżą oni sukcesu temu projektowi.

Zobacz także - Fist Universe. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Fist Universe wyniki walk

Wyniki walk Fist Universe, czyli turniej o milion złotych, super fighty oraz pojedynki kobiet w nietypowej formule slap ass. Kto wygrał walki na Fist Universe? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek!

Turniej Fist Universe:

Sargsyan pokonał Szczukiego
Wójcik pokonał Pjotera
Arnold pokonał Szofera
Świst pokonał Sadka

Sargsyan pokonał Śwista
Wójcik pokonał Arnolda

Sargsyan wygrał turniej Fist Universe

Walka slap ass:

Hanna Balwierczak pokonała Adę Szwed
Dagmara Szewczyk pokonała Julię Madaj

Superfighty:

Filip Zabielski pokonał Cesarza Narcyza
Michał Choiński pokonał Taxi Złotówę
Bunio pokonał Władka
Lena pokonała Andzię