Była zawodniczka FAME MMA, Fagata, po zakończeniu kariery we freak fightach poszła w całkowicie inną stronę. Influencerka zajęła się muzyką oraz rozwojem swoich social mediów. W jednej ze swoich piosenek postanowiła nawiązać do pewnego rapera, wybuchła z tego ogromna internetowa afera..

Fagata i Żabson - wyjaśnienie dramy

Fagata w jednej ze swoich piosenek postanowiła nawiązać do Żabsona, a dokładnie do etapu, w którym się z nim spotykała. Z tekstu utworu można wywnioskować, że zarzuca ona raperowi wielokrotne zdradzanie swojej dziewczyny.

Jak było naprawdę? Tego póki co nie wie nikt, ponieważ raper nie odniósł się do zarzutów. Jedyną osobą, która brnie w ten temat, jest Agata. Oprócz samej zaczepki w piosence, wzięła ona również udział w odcinku u Żurnalisty. Podczas podcastu wytłumaczyła, jak wyglądała jej chwilowa relacja z Żabsonem.

Stare wiadomości od Żabsona

Kiedy zrobiło się ciszej, Psychotrop udostępnił na Twitterze screeny wiadomości Żabsona, które rzekomo były skierowane do Fagaty. Jeśli nie są one podrobione, a data znajdująca się na zdjęciu jest prawdziwa, to raper faktycznie był już wtedy w związku.

Czy warto wierzyć tym screenom? Póki co, Psychotrop pokazał się z dobrej i wiarygodnej strony występując na ostatnich Aferkach, razem z Boxdelem i Wardęgą. Dodatkowo, to właśnie on był źródłem niepokojącego nagrania z uczestnictwem Popka, które okazało się prawdziwe. Aktualnie pozostało jedynie czekać na jakiekolwiek potwierdzenie ze strony Agaty lub Żabsona.