Po wielu emocjonujących walkach na Fame MMA 19 przyszedł czas na pojedynek, na który czekało wielu. W tym przypadku zdecydowanie nie mówimy o sportowym konflikcie, gdyż do walki stanęli Marcin "Polish Zombie" Wrzosek oraz Piotr "Szeli" Szeliga. Jak wiadomo, na drugiego z nich jest aktualnie ogromny hejt, co pokazało jego wybuczane wejście przez publiczność. Niezależnie od tej sytuacji wygrać mógł tylko jeden.

Wrzosek kończy Szeligę w 3 rundzie - Fame MMA 19

Drugi rewanż podczas Fame MMA 19 nie mógł należeć do nudnych. Wrzosek wyszedł do piosenki, która sarkastycznie nawiązywała do sytuacji swojego przeciwnika, a dokładniej o tym, że ten "żonę wziął sobie sam". Jeśli chodzi jednak o walkę, to w pierwszej rundzie mogliśmy zauważyć, że panowie bardzo się badają. Cała widownia skandowała nazwisko Wrzoska, co dało mu siłę na zadanie silnych ciosów.

Dodatkowo udało mu się przewrócić rywala, co również dało mu przewagę. Mimo wszystko pojedyncze uderzenia Szeligi były silne, jednak doszło do knockdownu w jego stronę. Choć pierwsza runda była po stronie Wrzoska, to Szeliga w drugiej rundzie nie chciał odpuścić. Po raz kolejny jednak to Polish Zombie był po jego stronie, jednak i w jego przypadku doszło do knockdownu.

W trzeciej rundzie znowu doszło do świetnych akcji ze strony Wrzoska i podczas liczenia dla Szeligi, mężczyzna nie wskazał gotowości do walki. W rezultacie po niepełnych trzech rundach przez TKO zwycięzcą został Marcin Wrzosek!

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA 19!