Gala Wotore 5, czyli czas na kolejne wydarzenie spod szyldu organizacji walk na gołe pięści. Co już wiadomo o gali Wotore 5?

Data gali29.04.2022
Miejsce galiGdańsk
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiMarcin Wrzosek

Kiedy Wotore 5?

Termin gali Wotore 5 poznaliśmy na długo przed galą. Jak się okazało, piąta edycja gali na gołe pięści odbędzie się 29 kwietnia.

Gdzie Wotore 5?

Również to, gdzie odbędzie się Wotore 5, trafiło szybko do przestrzeni publicznej. Lokalizacja Wotore 5 to Teatr Szekspirowski w Gdańsku.

Wotore 5 PPV, transmisja Wotore 5

Wotore 5 odbędzie się w systemie PPV. Krótko mówiąc, że legalna transmisja Wotore 5 będzie płatna. Dostęp do gali można wykupić na oficjalnej stronie federacji.

Wotore 5 bilety

To, ile kosztują bilety na Wotore 5, jeszcze nie jest jasne. Z pewnością organizacja zamieści tego typu informacje na swoich mediach społecznościowych tak szybko, jak ruszy sprzedaż wejściówek.

Wotore 5 konferencja

Nie ulega wątpliwości, że konferencja Wotore 5 będzie niezwykle ważnym wydarzeniem dla gali. Często bowiem wywiady czy konferencje z udziałem bohaterów wydarzenia sprawiają, że pisze o niej cały internet, a co za tym idzie - o gali mówi się dużo. A właśnie szeroko pojęty szum medialny co do zasady napędza sprzedaż PPV i zainteresowanie wydarzeniem.

Wotore 5 ważenie

Ważenie przed Wotore 5 odbędzie się dzień przed galą, czyli 28 kwietnia. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limicie swoich kategorii wagowych.

Wotore 5 komentatorzy

Jak na razie nie wiadomo, kto skomentuje galę Wotore 5 ze stanowiska komentatorskiego. Z pewnością będą to ludzie związani ze sportami walki.

Kto na Wotore 5?

Kto zawalczy na Wotore 5? Trzeba przyznać, że wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej medialna gala Wotore z dotychczasowych. Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem było rewanżowe starcie Bartosza Batry z Michałem Królikiem. Utytułowani zawodnicy sportów uderzanych zmierzyli się już ze sobą na gali Genesis. Wówczas jednogłośną decyzją sędziów triumfował Matrix Królik.

Walki Wotore 5

Walki Wotore 5 to także turniej. Organizacja Wotore już na początku marca 2022 roku rozpoczęła rekrutację do turnieju. Wygląda więc na to, że zawodnicy będą dokładnie wyselekcjonowani i że zapewnią kibicom rozrywkę na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o walki Wotore 5.

Wśród pojedynków Wotore 5 odbędzie się także finał turnieju... Wotore 3. Szymon Szynkiewicz zgłosił protest po pojedynku z Piotrem Więcławskim, który został przyjęty i finał Wotore 3 odbędzie się ponownie.

Zawodnicy Wotore 5

Zawodnicy Wotore 5 w walce wieczoru to jak do tej pory dwa największe nazwiska, które w historii swojej działalności zakontraktowała federacja. W main evencie zmierzą się bowiem Marcin Wrzosek i Vaso Bakocević. Obaj są niezwykle walecznymi wojownikami i nie ulega wątpliwości, że ich walka na gołe pięści na Wotore 5 będzie niezwykle emocjonująca i krwawa.

Zobacz także - kim jest Vaso Bakocević?

Bukmacher Wotore 5

Jak na razie nie wiadomo, jaki bukmacher wystawi kursy na Wotore 5. Z pewnością organizacja poinformuje o tym na swoich mediach społecznościowych.

Typy Wotore 5

A gdy dowiemy się, czy i jaki bukmacher wystawia kursy na Wotore 5, wówczas możliwe będą do zagrania typy na tę galę.

Zobacz także - typy na Wotore

Karta walk Wotore 5

Karta walk Wotore 5 wygląda naprawdę okazale. Walka Wrzosek vs Bakocević zapowiadała się niezwykle krwawo, podobnie jak rewanżowe starcie Królik vs Batra.


Jaki jest termin Wotore 5?
Gala Wotore 5 odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku.
Kto zawalczy na Wotore 5?
Na Wotore 5 zawalczą między innymi Marcin Wrzosek i Vaso Bakocević.