Władysław "Władek" Zijajew jest kolejnym z zawodników ogłoszonych przez federację Hype MMA, który zawalczył na premierowej gali. Kim jest Władysław "Władek" Zijajew? Władysław "Władek" Zijajew wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Władysław "Władek" Zijajew walki – jakie jest jego doświadczenie w sporcie? Władysław "Władek" Zijajew Hype MMA – z kim zmierzył się w debiucie? Władysław "Władek" Zijajew Tik Tok – ile osób obserwuje jego profil na tej platformie?

Kim jest Władysław "Władek" Zijajew?

Kim jest Władysław "Władek" Zijajew? To pytanie zapewne nasunęło się wielu z was na myśl, gdy zapoznaliście się z kartą walk pierwszej gali Hype MMA i zobaczyliście jego nazwisko. Władysław "Władek" Zijajew to twórca internetowy, który aktywnie udziela się między innymi na Tik Toku czy Instagramie. Szerszej publiczności da się poznać właśnie przy okazji walki na tak medialnej gali, jak Hype MMA.

Władysław "Władek" Zijajew wiek, waga, wzrost

władek zijajew wiek

Władysław "Władek" Zijajew – na uzupełnienie wiedzy na ten temat przyszeł czas przy okazji jego debiutanckiej walki na gali Hype MMA. Jeśli chodzi o wiek, „Władek” w swoim mailu, który podany jest na jego instagramowym profilu, zamieścił liczbę „99”. Można więc się domyślić, że mężczyzna urodził się w 1999 roku. Jeśli chodzi o wzrost, mierzy około 180 centymetrów, a waży około 80 kilogramów.

Władysław "Władek" Zijajew Tik Tok

Władysław "Władek" Zijajew Tik Tok – na tej platformie zawodnik Hype MMA jest szczególnie znany. Jego profil o nazwie "wladek_jestem" obserwuje imponujące 765 tysięcy widzów. Łącznie jego filmy na kanale polubiono ponad 20 milionów razy. Nic więc dziwnego, że włodarze Hype MMA zwrócili na niego uwagę i postanowili zakontraktować do tej organizacji, która ma być przedsionkiem do ewentualnych występów na galach FAME MMA.

Władysław "Władek" Zijajew walki

Władysław "Władek" Zijajew walki w przeszłości toczył głównie... na boisku piłkarskim. Jak zdradził w jednym z nagrań na swoim instagramowym profilu, przez 10 lat trenował bowiem piłkę nożną. Jeśli chodzi o styczność ze sportami walki, jako dziecko trenował przez kilka miesięcy judo. Do walki na Hype MMA łącznie przygotowywał się około pięciu tygodni.

Władysław "Władek" Zijajew Hype MMA

władek na hype mma

Władysław "Władek" Zijajew Hype MMA – jego przeciwnikiem na pierwszej gali spod szyldu Hype MMA był Patryk "Taksi ZRT" Malinowski. Jeśli wierzyć słowom obu zawodników, obaj w momencie stoczenia pojedynku mieli podobny staż, jeśli chodzi o treningi MMA.

Choć pojedynek rozpoczął się od skutecznej pozycji "Władka" w parterze, szybko inicjatywę przejął jego rywal. Ostatecznie Malinowski rozbił Zijajewa w parterze, zadając rywalowi porażkę w debiucie.

Władysław "Władek" Zijajew Instagram

Władysław "Władek" Zijajew Instagram – na tym portalu jego profil o nazwie "wladek_jestem" śledzi 120 tysięcy obserwujących. Zijajew na swoim profilu zamieścił fotografie między innymi z zawodnikami znanych z występów na galach FAME MMA, jak Amadeusz „Ferrari” Roślik czy Maciej Rataj. Kto wie, może kiedyś z jednym z nich przyjdzie mu się zmierzyć właśnie na największej gali typu freakfight w Polsce?


Kim jest Władysław "Władek" Zijajew?
Władysław "Władek" Zijajew jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Władysław "Władek" Zijajew?
Władysław "Władek" Zijajew walczy w federacji Hype MMA.