Patryk "Taksi ZRT" Malinowski jest kolejnym z zawodników Hype MMA. Kim jest Patryk "Taksi ZRT" Malinowski? Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Szwed wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Patryk "Taksi ZRT" Malinowski walki – czy toczył już pojedynki w przeszłości? Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Hype MMA – z kim zmierzył się w debiucie? Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Instagram – ile osób obserwuje jego profil?

Kim jest Patryk "Taksi ZRT" Malinowski?

Kim jest Patryk "Taksi ZRT" Malinowski? Z czego jest znany? Z pewnością takie pytania mieliście w głowie, gdy zobaczyliście nazwisko Malinowskiego na karcie walk premierowej gali Hype MMA. Gracz, komik, akrobata – tak „Taksi ZRT” opisuje się sam na swoim instagramowym koncie. Jest to twórca internetowy, który udziela się na takich platformach, jak YouTube, Instagram czy Twich.

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski wiek, waga, wzrost

taksi zrt wiek

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski wiek, waga, wzrost – tego typu szczegółowe informacje poznaliśmy przy okazji debiutanckiej walki tego zawodnika na gali Hype MMA. Malinowski mierzy około 180 centymetrów wzrostu, a waży około 80 kilogramów.

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski YouTube

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski YouTube – jak nazywa się jego kanał na tym portalu? Nie będziecie szczególnie zaskoczeni, gdyż... Taksi ZRT. Jakiej tematyki jest to kanał? O tym najlepiej opowie sam twórca, który tak opisał swój kanał:

„Nazywam się Patryk "Taksi ZRT" Malinowski, a to jest kanał, na którym znajdziesz przeróżne gry (mobilne, na PC, na PS), video blogi z mojego życia oraz moje kawałki rapowe! Nagrywam nie tylko filmy, robię również regularne livestreamy, na których jest ostra beka, historie z życia, tańce, harce i zabawa” - czytamy w opisie kanału, który został założony 19 marca 2012 roku.

 

Kanał „Taksi ZRT” posiada 160 tysięcy subskrypcji. Łącznie materiały na tym kanale obejrzano ponad 20 milionów razy.

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski walki

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski walki – czy walczył gdzieś wcześniej przed Hype MMA? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, kiedy zaczął przygodę z MMA i w jakim klubie trenuje. 21 marca 2021 roku na kanale "Taksi ZRT" pojawił się film pod tytułem "Tak zacząłem swoją przygodę z MMA", w którego opisie widnieje podpis "Dzisiaj zaczynam swoją przygodę z MMA".

Zobacz również: Hype MMA. Historia, zasady, włodarze

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski do walki na Hype MMA przygotowywał się więc kilka tygodni.

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Hype MMA

patryk malinowski hype mma

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Hype MMA – jego rywalem w debiutanckim pojedynku był Władysław "Władek" Zijajew. Walka odbyła się na pierwszej gali Hype MMA, która zaplanowana była na 17. dzień kwietnia 2021 roku. Jak się okazało, Malinowski wygrał w pierwszej rundzie, rozbijając przeciwnika ciosami w parterze.

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski Instagram

Oprócz prowadzenia kanału na YouTube Patryk "Taksi ZRT" Malinowski prowadzi również konto w serwisie Instagram. Jego profil o nazwie "taksinozrt" obserwuje blisko pięć tysięcy osób. Walka na tak medialnym wydarzeniu, jak Hype MMA bez wątpienia będzie więc dla niego szansą również na wypromowanie swojej osoby w mediach i na portalach społecznościowych.

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kim jest Patryk "Taksi ZRT" Malinowski?

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski jest twórcą internetowym.

W której federacji walczy Patryk "Taksi ZRT" Malinowski?

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski walczy w federacji Hype MMA.