Podczas gali FAME MMA 18 dojdzie do jednej walki o pas mistrzowski. O to trofeum powalczą Maksymilian Wiewiórka oraz Arkadiusz Tańcula. Kiedy walka Wiewiór vs Tańcula? O której godzinie walka Wiewiór vs Tańcula?

Wiewiór vs Tańcula FAME MMA 18 - data

Walka Wiewiór vs Tańcula, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Wiewiór vs Tańcula

Kolejność walk na FAME MMA 18 została ogłoszona z dużym wyprzedzeniem. Każde starcie, łącznie z wyjściem zawodników do klatki oraz wywiadami po pojedynku, zajmuje około 30 minut. Jako że pierwsza walka odbędzie się o 20:00 to pojedynek Wiewiór vs Tańcula powinien rozpocząć się około godziny 22:30. Starcie to jest bowiem szóste na karcie walk FAME MMA 18.

Wiewiór vs Tańcula

Walka Wiewiór vs Tańcula bez wątpienia powinna stać na najwyższym poziomie sportowym spośród wszystkich starć na FAME MMA 18. Zarówno Wiewiór, jak i Arkadiusz Tańcula, posiadają bardzo dobre rekordy, a swoje umiejętności udowodnili już w poprzednich pojedynkach. Wiewiórka na swoim koncie ma już jeden pas mistrzowski, a więc w przypadku wygranej zostanie podwójnym czempionem.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.