Walka Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska - Anna IFBB Andrzejewska na FAME MMA 9 była trzecim pojedynkiem na karcie walk podczas sobotniego wydarzenia. Kto wygrał walkę Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska - Anna IFBB Andrzejewska? Opis walki Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska - Anna IFBB Andrzejewska – jak przebiegała?

„Way of Blonde” - „Anna IFBB” FAME MMA 9

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska i Anna IFBB Andrzejewska na FAME MMA 9 stoczyły trzeci pojedynek wieczoru. Była to pierwsza walka pań podczas sobotniej gali. Niewiele brakowało, a do pojedynku by nie doszło. Andrzejewska nie zmieściła się bowiem w limicie wagowym. „Way of Blonde” dała jednak zielone światło i zgodziła się walczyć z nieco cięższą rywalką, niż przewidywał to umówiony limit.

 

 

 

Kto wygrał walkę „Way of Blonde” - „Anna IFBB”?

Tego, kto wygrał walkę Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska - Anna IFBB Andrzejewska dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór. Zdaniem bukmacherów pierwotnie faworytką była „Way of Blonde”, potem minimalnie większe szanse dawano Andrzejewskiej, a po ceremonii ważenia ponownie bukmacherzy przewidywali triumf bardziej doświadczonej w sportach walki Bruszczyńskiej, wyceniając jej wygraną na kurs około 1.40.

Wynik „Way of Blonde” - „Anna IFBB”

Wynik walki Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska - Anna IFBB Andrzejewska poznaliśmy po trzech rundach walki. Jednogłośną decyzją sędziów wygrała bardziej doświadczona Bruszczyńska, przeważając praktycznie w każdym starciu i zapisując w swoim rekordzie drugą wygraną w zawodowym MMA.

Opis walki „Way of Blonde” - „Anna IFBB”

W dwóch pierwszych rundach lepsza była "Way of Blonde", która swobodniej poruszała się w stójce i celniej trafiała. Pod koniec drugiej rundy próbowała poddania gilotyną, a pod koniec niespodziewanie mocnymi ciosami trafiła jej rywalka. W ostatniej rundzie obie zawodniczki były bardzo zmęczone i żadna z nich nie zaryzykowała szaleńczego ataku. Bruszczyńska lepsza na punkty!

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska pokonała Annę IFBB Andrzejewską przez jednogłośną decyzję sędziów