Warszawski Dresik wchodzi do świata MMA! To kolejny z twórców internetowych, który spróbował swoich sił w klatce. Co wiadomo o zawodniku, który – pod względem wyglądu i sposobu bycia – z pewnością doskonale pasuje do świata freak fight?

Kim jest Warszawski Dresik?

Kim jest Warszawski Dresik? Kto to Warszawski Dresik? Jest to urodzony w Warszawie aktor i twórca internetowy, który ma na swoim koncie grę w takich filmach jak Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kruk, Rysa czy Serce do Walki. Zazwyczaj jego role są dość charakterystyczne - "Dwumetrowy facet", "Kibol" lub "Łapa".

Internauci mogą go kojarzyć również z gościnnych występów na kanale „Z Dupy” na YouTube.

Warszawski Dresik imię nazwisko

Jak nazywa się Warszawski Dresik? Imię i nazwisko mężczyzny to Norbert Janecki.

Warszawski Dresik wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Warszawski Dresik urodził się w marcu 1986 roku. Rocznikowo ma więc 35 lat. Biorąc pod uwagę wzrost, Warszawski Dresik mierzy około 180 centymetrów. Wagę zawodnika poznaliśmy przed jego debiutanckim pojedynkiem - ponad 100 kilogramów!

Warszawski Dresik YouTube

Warszawski Dresik od 2016 roku prowadzi kanał na YouTube pod nazwą - tu bez niespodzianek - Warszawski Dresik. Jak przyznał w opisie, jest to jego nowy kanał, więc wygląda na to, że wcześniej publikował nagrania na innym.

Jak do tej pory zgromadził na swoim kanale blisko 60 tysięcy subskrybentów. Łącznie nagrania na jego profilu obejrzano ponad sześć milionów razy.

 

 

 

Warszawski Dresik walka

Warszawski Dresik walka, czyli mówi się o tym od dawna, a dojdzie do tego dopiero w 2021 roku. O tym, że Warszawski Dresik miałby stoczyć walkę, plotkowano niemal od początku mody na walki typu freak fight w Polsce. Z różnych powodów do tego jednak nie dochodziło. Jak się jednak okazało, ostatecznie udało się dograć szczegóły i Janecki wystąpił w walce wieczoru pierwszej gali Elite Fighters.

Warszawski Dresik Bonus BGC

Zanim jednak ogłoszono jego występ na zasadach MMA, miał zawalczyć z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem na gali Punchdown, czyli w pojedynku na liście. Janecki wycofał się jednak z pojedynku tuż przed nim z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Decyzja Warszawskiego Dresika nie spodobała się Bonusowi, który zwyzywał go w komentarzach.

Warszawski Dresik Murański

Warszawski Dresik vs Murański, czyli walka wieczoru pierwszej gali Elite Fighters i zarazem debiut Janeckiego w formule MMA. Panowie nie przepadają za sobą, co dało się zauważyć między innymi na konferencji prasowej przed galą, gdy do akcji wkroczył Jacek Murański, ojciec Mateusza – rywala Warszawskiego Dresika.

Faworytem starcia, zdaniem zakładów bukmacherskich Betclic (odbierz Kod promocyjny Betclic), był bardziej doświadczony w MMA Murański. Kurs na wygraną Warszawskiego Dresika wynosił aż 3.75.

Jak się okazało, kursy nie najlepiej oddawały przebieg pojedynku. Warszawski Dresik przegrał, ale niejednogłośną decyzją sędziów. Przez wielu kibiców czy obserwatorów werdykt ten oceniony został jako co najmniej kontrowersyjny.

Warszawski Dresik MMA

Czy Warszawski Dresik trenował wcześniej MMA? Tego nie wiemy. Nie ulega jednak wątpliwości, że trenował sporo na siłowni – wystarczy spojrzeć na budowę jego ciała. Tym niemniej starcie z Murańskim było jego debiutanckim, jeśli chodzi o zawodowy pojedynek MMA.

Zobacz także - kim jest Mateusz Murański?

Warszawski Dresik Instagram

Instagram Warszawskiego Dresika to „warszawski_dresik”. Jego konto obserwuje blisko 40 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

Warszawski Dresik Facebook

Warszawski Dresik jest także aktywny na Facebooku. Jego fanpage obserwuje ponad 20 tysięcy użytkowników.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się Warszawski Dresik?

Warszawski Dresik to Norbert Janecki.

Ile lat ma Warszawski Dresik?

Warszawski Dresik urodził się w 1986 roku.