Wyniki FAME MMA 20 zdecydowanie zaskoczyły wielu, więc wokół gali nie cichnie zamieszanie. Dodatkowo coraz poważniej mówi się o możliwym odejściu Wardęgi z FAME MMA. W tej sprawie wypowiedział się Marcin Malczyński. Zainsynuował, że jest już zastępstwo za Sylwestra.

Wardęga zostanie zastąpiony przez Szalonego Reportera w FAME MMA?

Jubileuszowe wydarzenie FAME MMA 20 przyniosło sporą oglądalność i równie dużo zamętu. Jak wiadomo, już od pewnego czasu mówiło się o prawdopodobnym odejściu Sylwestra Wardęgi z FAME MMA. Mężczyzna pełnił funkcję prowadzącego zarówno konferencje, jak i innych programów związanych z federacją.

W ostatnim czasie jednak sam przyznał, że bierze pod uwagę możliwość rozwiązania współpracy z organizacją. Na twitterowym profilu Marcina Malczyńskiego pojawiała się informacja, która nie tylko wskazuje na odejście Sylwestra, ale także na to, że pojawiło się już za niego zastępstwo!

Wiele osób nie jest zadowolonych z takich informacji dotyczącego możliwego prowadzącego w FAME MMA. Co ciekawe, sam Szalony Reporter, o którym mowadosyć sarkastycznie odpowiedział na pytanie Malczyńskiego o zdanie na temat takiej zmiany. Jego wpis brzmiał następująco:

Dla mnie chu**ia. @szalonyreporter to straszny farmazon i głupek. Mam nadzieję, że to fejk.

O tym, czy te informacje należą do prawdziwych, dowiemy się z pewnością w najbliższym czasie. Być może sam Wardęga postanowi wypowiedzieć się na ten temat.