Gala Clout MMA 4 staje się coraz bardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego roku. Każde kolejne zestawienie, jakie zostaje ogłoszone, przynosi za sobą pozytywne komentarze. Tym razem kolejne ogłoszenie wstrząsnęło światem freaków. Dwóch sportowców zawalczy w najtwardszych rękawicach.

Omielańczuk vs Minda - Najbrutalniejsza walka na Clout MMA 4?

Karta walk Clout MMA 4 coraz bardziej się zapełnia i to nie byle jakimi pojedynkami. 24 stycznia na social mediach federacji pojawiło się ogłoszenie o kolejnym starciu. Tym razem do oktagonu mają wejść Daniel Omielańczuk oraz Kamil Minda. Obaj mężczyźni mogą pochwalić się naprawdę imponującymi umiejętnościami, więc fani nie mogą się doczekać.

W tym przypadku ważna jest formuła, która będzie odbiegać od tych typowych walk podczas gali. Minda wraz z Omielańczukiem w trakcie starcia przetestują najtwardsze rękawice, co zagwarantuje najbrutalniejsze zestawienie na wydarzeniu. Całość odbędzie się w formule Dirty Gloves Boxing. Na czym polega?

W tej formule zawodnik może oddawać ciosy, nawet jeśli dojdzie do klinczu. Jeśli chodzi o normalne walki, jest to niedozwolone, stąd też słowo "dirty" oznaczające w tym przypadku nieczyste zagranie. W komentarzach aż wrze od zadowolonych widzów oczekujących na ogłoszenie kolejnych mocnych walk.