Wrzosek vs Vitasovic: typy i kursy na walkę wieczoru KSW 90. Dla Wrzoska starcie z Vitasoivicem bez wątpienia będzie największym wyzwaniem w karierze. Kto wygra walkę Wrzosek vs Vitasovic?

Typy na Wrzosek vs Vitasovic - KSW 90

Wrzosek może pochwalić się kompletem zwycięstw w MMA. Polak pokonywał kolejno Tomasza Sararę, Tomasa Moznego oraz Bogdana Stoicę. Należy jednak zaznaczyć, że każdy z tych zawodników był typowym stójkowiczem i z MMA nie mieli oni za wiele wspólnego.

Vitasovic natomiast to przekrojowy zawodnik, który potrafi zaskoczyć. Udowodnił to wygrywając ostatnią walkę z czołowym polskim ciężkim Michałem Andryszakiem. Naszym zdaniem Vitasovic nawet jeśli nie wygra, to sprawi Wrzoskowi duże problemy i walka powinna dojść do trzeciej rundy. Walkę Wrzosek vs Vitasovic można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Powyżej 2,5 rundy

Kursy na Wrzosek vs Vitasovic

Kursy na Wrzosek vs Vitasovic, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Arkadiusz Wrzosek. Kurs na wygraną Polaka wynosi 1.50, natomiast triumf Ivana Vitasovica został oszacowany na 2.45.

Wrzosek vs Vitasovic - zakłady bukmacherskie - KSW 90

Zakłady bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Vitasovic są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Wrzosek vs Vitasovic znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Wrzosek vs Vitasovic - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek vs Vitasovic? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!