Fabiński vs Zerhouni: typy i kursy na co-main event gali KSW 90. Początkowo z Zerhounim miał zmierzyć się Radosław Paczuski. 30-latek doznał jednak kontuzji. Kto wygra walkę Fabiński vs Zerhouni?

Typy na Fabiński vs Zerhouni - KSW 90

Bartosz Fabiński trzy miesiące temu powrócił do startów po ponad dwuletniej przerwie. Były zawodnik UFC pokonał w ostatnim starciu Kacpra Karskiego przez jednogłośną decyzję. Zerhouni w zeszłym roku zanotował trzy starty. Jedna z jego walk zakończyła się przez no contest, natomiast dwie kolejne wygrał przez poddania.

Zerhouni legitymuje się przeciętnym rekordem 11-8, a dodatkowo nie mierzył się jeszcze z żadnym klasowym rywalem. Polak natomiast miał okazję walczyć z najlepszymi w UFC, gdzie wygrał trzy starcia. Przewidujemy, że Fabiński walką z Karskim zrzucił już przysłowiową rdzę i powinien pokonać rywala przed czasem. Walkę Fabiński vs Zerhouni można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Fabiński przed czasem

Kursy na Fabiński vs Zerhouni

Kursy na Fabiński vs Zerhouni, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem tego starcia jest Polak. Kurs na wygraną Bartosza Fabińskiego wynosi zaledwie 1.30, natomiast szansa na zwycięstwo Zerhouniego została oszacowana na 3.27.

Fabiński vs Zerhouni - zakłady bukmacherskie - KSW 90

Zakłady bukmacherskie na walkę Fabiński vs Zerhouni są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Fabiński vs Zerhouni znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Fabiński vs Zerhouni - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Fabiński vs Zerhouni? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!