Jembiev vs Ramos: typy i kursy na jedną z walk gali KSW 90. Początkowo z Jembievem miał zawalczyć Dawid Śmiełowski. Polak wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji i zastąpił go Isai Ramos. Kto wygra walkę Jembiev vs Ramos?

Typy na Jembiev vs Ramos - KSW 90

Jembiev jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu, z których dwa odniósł w organizacji KSW. Nie byli to jednak klasowi rywale. Na KSW 90 Francuz w końcu miał zmierzyć się z wymagającym rywalem, jednak z powodu kontuzji Dawida Śmiełowskiego znów dojdzie do walki Jembieva ze słabszym przeciwnikiem.

Isai Ramos ma na swoim koncie siedem zwycięstw, jednak tylko dwa razy pokonał zawodników o dodatnim bilansie. Dodatkowo wchodzi on na zastępstwo, więc z pewnością będzie znacznie gorzej przygotowany niż Francuz. Naszym zdaniem Jembiev powinien bez większych problemów zanotować kolejną wygraną przed czasem. Walkę Jembiev vs Ramos można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Jembiev przed czasem

Kursy na Jembiev vs Ramos

Kursy na Jembiev vs Ramos, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Francuz. Kurs na wygraną Jembieva wynosi 1.30, natomiast triumf debiutującego w KSW Ramosa został oszacowany na 3.70.

Jembiev vs Ramos - zakłady bukmacherskie - KSW 90

Zakłady bukmacherskie na walkę Jembiev vs Ramos są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Jembiev vs Ramos znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Jembiev vs Ramos - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Jembiev vs Ramos? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!