Stasiak vs Soldaev: typy i kursy na walkę, która odbędzie się na gali KSW 90. Będzie to walka siódmego z ósmym zawodnikiem w rankingu KSW wagi piórkowej. Kto wygra walkę Stasiak vs Soldaev?

Typy na Stasiak vs Soldaev - KSW 90

Damian Stasiak po dwóch minimalnych porażkach na punkty z Eskievem i Ruchałą w świetnym stylu wrócił na zwycięską ścieżkę pokonując przez poddanie Pascala Hintzena. Soldaev natomiast ostatnią walkę stoczył w czerwcu. Przegrał wtedy z Danielem Rutkowskim przez jednogłośną decyzję sędziów.

Soldaev przez wielu uważany jest za czołowego zawodnika wagi piórkowej w Polsce. Jednak tak naprawdę 26-latek nie pokonał w swojej karierze żadnego klasowego zawodnika. Soldaeva już w ostatniej walce zweryfikował Rutkowski. Naszym zdaniem doświadczony Damian Stasiak również będzie w stanie pokonać Soldaeva. Walkę Stasiak vs Soldaev można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Damian Stasiak

Kursy na Stasiak vs Soldaev

Kursy na Stasiak vs Soldaev, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że faworytem tego starcia jest Damian Stasiak. Kurs na wygraną Polaka wynosi 1.50, natomiast szansa na triumf Soldaeva została oszacowana na 2.45.

Stasiak vs Soldaev - zakłady bukmacherskie - KSW 90

Zakłady bukmacherskie na walkę Stasiak vs Soldaev są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Stasiak vs Soldaev znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Stasiak vs Soldaev - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stasiak vs Soldaev? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!