Walką wieczoru gali UFC Fight Night 207 będzie starcie pomiędzy Alexandrem Volkovem a Jairzinho Rozenstruikiem. Obaj zawodnicy znajdują się w czołowej dziesiątce rankingu wagi ciężkiej, więc starcie to powinno stać na bardzo wysokim poziomie. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Volkov - Rozenstruik? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Volkov - Rozenstruik na UFC Fight Night 207

Zakłady bukmacherskie na walkę Volkov - Rozenstruik zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy jednak dodatkowych zakładów bukmacherskich na Volkov - Rozenstruik takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Volkov - Rozenstruik na UFC Fight Night 207

Kursy na Volkov - Rozenstruik, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według bukmacherów większe szanse na końcowy triumf ma Alexander Volkoc. Kurs na wygraną Rosjanina wynosi 1,60, zaś na triumf Jairzinho Rozenstruika 2,30. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Volkov - Rozenstruik na UFC Fight Night 207

Alexander Volkov w ostatnich pięciu walkach zanotował trzy zwycięstwa i dwie porażki. Pogromcami “Drago” okazali się Ciryl Gane oraz Tom Aspinall, a więc ścisła czołówka wagi ciężkiej. Na ten moment Rosjanin zajmuje siódme miejsce w rankingu UFC kategorii ciężkiej. Ostatnim zawodnikiem, którego pokonał Volkov był Marcin Tybura.

Mało zabrakło do tego, aby z 36-letnim Polakiem zmierzył się również Rozestruik. Tybura wycofał się jednak tuż przed pojedynkiem z powodu choroby. Ostatnie pojedynki Surinamczyka to trzy porażki i dwa zwycięstwa. Pogromcami Rozenstruika byli jedynie obecny mistrz, Francis Ngannou, ostatni pretendent do pasa, Ciryl Gane, a także Curtis Blaydes.

Zobacz także: Typy na UFC 

Jairzinho Rozenstruik jest zawodnikiem, który uwielbia nokautować. Spośród swoich dwunastu zwycięstw aż jedenaście odniósł przez KO bądź TKO. W ciosach “Bigi Boya” drzemie więc olbrzymia siła. Po stronie Volkova z pewnością będzie doświadczenie. Dla Rosjanina będzie to 45 starcie w karierze. Ostatnie walki pokazały jednak, że popularny “Drago” może być już nieco wyeksploatowany. Mimo wygranej z Tyburą walka ta była niezwykle zacięta, zaś Tom Aspinall całkowicie zdominował 33-latka. W tym pojedynku stawiamy na Rozenstruika, który naszym zdaniem zdoła ustrzelić będącego ostatnio w słabszej dyspozycji Volkova i zwycięży przed czasem. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: JAIRZINHO ROZENSTRUIK 

Gdzie obejrzeć walkę Volkov - Rozenstruik na UFC Fight Night 207 – transmisje

Gala UFC Fight Night 207 odbędzie się 4 czerwca 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. Start karty głównej, którą zwieńczy walka Volkov - Rozenstruik został zaplanowany na 22:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass od godziny 19:00. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Volkov - Rozenstruik? 
Alexander Volkov i Jairzinho Rozenstruik zmierzą się na gali UFC Fight Night 207, która została zaplanowana na 4 czerwca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Alexander Volkov, na którego kurs wynosi 1,60.