Marcin Tybura, po porażce z Alexandrem Volkovem, powróci do oktagonu UFC 9 kwietnia. Rywalem Polaka będzie szósty w rankingu wagi ciężkiej Jairzinho Rozenstruik. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Tybura - Rozenstruik? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Tybura – Rozenstruik na UFC 273

Zakłady bukmacherskie na walkę Tybura - Rozenstruik są już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Tybura - Rozenstruik takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Tybura – Rozenstruik na UFC 273

Kursy na Tybura - Rozenstruik, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że starcie nie ma zdecydowanego faworyta. Minimalnie większe szanse dają jednak zawodnikowi pochodzącego z Surinamu. Kurs na wygraną Jairzinho Rozenstruika wynosi 1,60, zaś na zwycięstwo Marcina Tybura 2,34. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Tybura – Rozenstruik na UFC 273

Marcin Tybura przed ostatnim pojedynkiem z Alexandrem Volkovem był na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Dopiero “Drago” był w stanie zastopować najlepszego polskiego ciężkiego. Mimo porażki Tybura postawił Rosjaninowi realny opór czym udowodnił, że jest w stanie rywalizować z topowymi ciężkimi na świecie.

Zobacz także: Kim jest Marcin Tybura

Jairzinho Rozenstruik przegrał aż trzykrotnie w ostatnich pięciu pojedynkach. Trzeba jednak zaznaczyć, że pogromcami 33-latka byli tylko zawodnicy z pierwszej czwórki rankingu. Lepsi od “Bigi Boya” okazali się obecny mistrz, Francis Ngannou, ostatni pretendent do pasa, Ciryl Gane, a także Curtis Blaydes. Ostatni triumf Rozenstruik zanotował w czerwcu zeszłego roku. Pokonał wtedy rankingową “dwunastkę” Augusto Sakaia.

Zobacz także: Typy na UFC 

Jairzinho Rozenstruik to niezwykle groźny i mocno bijący zawodnik. Spośród swoich dwunastu zwycięstw aż jedenaście odniósł przez KO bądź TKO. Przegrywał jedynie ze ścisłą czołówką. Jeśli Marcin Tybura chce wygrać ten pojedynek nie powinien wdawać się w odważne wymiany z 33-latkiem. Niestety, nawet w wygranych walkach, Polakowi zdarza się przyjąć mocny cios od przeciwnika i być w sporych tarapatach. Tak było zarówno w walce z Harrisem czy Hardym. Wydaje się, że jeśli taki moment przyjdzie w walce z 33-latkiem to Surinamczyk nie wypuści okazji z rąk. W tym pojedynku stawiamy na młodszego i silnie bijącego Rozenstruika. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: JAIRZINHO ROZENSTRUIK 

Gdzie obejrzeć walkę Tybura – Rozenstruik na UFC 273 – transmisje

Gala UFC 273 odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Start karty głównej został zaplanowany na godzinę 4:00 polskiego czasu. Karta wstępna, którą rozpocznie pojedynek Tybura - Rozenstruik rozpocznie się o 2:00. Galę UFC 273 wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Tybura – Rozenstruik? 
Marcin Tybura i Jairzinho Rozenstruik zmierzą się na gali UFC 273, która rozpocznie się 9 kwietnia 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów minimalnym faworytem jest Jairzinho Rozenstruik, na którego kurs wynosi 1,60.