Soroko i Stifler zmierzą się w ciekawiej walce na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Soroko vs Stifler Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Soroko vs Stifler na Prime Show MMA, czyli gdzie można obstawić ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna, która na wyłączność wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym na starcie Soroko vs Stifler. Kto jest więc faworytem tej walki, jeśli chodzi o kursy?

Zobacz także – gra bez podatku na Fortunie

Kursy Soroko vs Stifler Prime Show MMA

Kursy na walkę Soroko vs Stifler na Prime Show MMA wskazują jasno na to, że faworytem jest Adam Soroko. Kurs na jego wygraną wynosi 1.17, podczas gdy triumf Stiflera oszacowano na około 4.45. Nic dziwnego - Soroko ma za sobą lata treningów, jeśli chodzi o sporty walki. Po wyjściu z więzienia stoczył pojedynki na gołe pięści, które dały mu ogromny rozgłos i popularność. Jest agresywny i wygląda na to, że silniejszy od swojego rywala, co powinno okazać się wystarczającymi czynnikami do tego, żeby wygrać.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Typy Soroko vs Stifler Prime Show MMA

Typy na Soroko vs Stifler bez wątpienia będą jednak skłaniać się ku wygranej tego pierwszego, ale... Stifler sprawił sporą niespodziankę w swojej debiutanckiej walce w MMA. Podczas gali FAME MMA co prawda przegrał z Popkiem, ale wszyscy spodziewali się, że Stifler przegra błyskawicznie w pierwszej rundzie. Tak się jednak nie stało. Z pewnością więc Stiflerowi nie można odmówić charakteru do walki, o czym powinien pamiętać zarówno Soroko, jak i wszyscy typujący ten pojedynek.