Dominika Rybak i Klaudia "Klaudusiek" Kapuśniak zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Rybak vs Klaudusiek Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Rybak vs Klaudusiek na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Rybak vs Klaudusiek

Kursy na walkę Rybak vs Klaudusiek, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Na papierze bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Rybak - kurs na jej wygraną wynosi 1.50. Z kolei ewentualny triumf jej rywalki został oszacowany na kurs 2.25. Szanse mimo wszystko są więc dość wyrównane, jeśli chodzi o kursy na walkę Rybak vs Klaudusiek.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Rybak vs Klaudusiek

Typy na walkę Rybak vs Klaudusiek, czyli kto wygra ten pojedynek? O umiejętnościach obu zawodniczek wiadomo tyle, co nic. Rybak została ogłoszona wcześniej jako zawodniczka Prime Show MMA, więc można domniemać, że trenuje dłużej. Pewnie właśnie dlatego bukmacherzy określili ją jako faworytkę tego starcia na zasadach K-1 w małych rękawicach. Nie wiemy nic o Rybak, nie wiemy nic o jej rywalce. Czekamy na galę!

Zobacz także - kim jest Dominika Rybak?