Brandon Moreno w ostatnim pojedynku utracił mistrzowski pas na rzecz Deivesona Figueiredo. Meksykanin powróci do oktagonu walką z rewelacją wagi muszej ostatnich miesięcy Kaiem Kara-France, który jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Moreno – Kara-France? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Moreno – Kara-France na UFC 277

Zakłady bukmacherskie na walkę Moreno – Kara-France zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Moreno – Kara-France takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Moreno – Kara-France na UFC 277

Kursy na Moreno – Kara-France, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma były czempion, Brandon Moreno. Kurs na wygraną 28-letniego Meksykanina wynosi 1,63, zaś na triumf Kara-France oscyluje w okolicy 2,28. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Moreno – Kara-France na UFC 277

Brandon Moreno nie nacieszył się długo z mistrzowskiego pasa. Meksykanin po remisie i wygranej, przegrał trzecie starcie z Deivesonem Figueiredo. Jednak bardzo prawdopodobne, że nie skończy się na trylogii i obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą po raz czwarty. Zwłaszcza jeśli Moreno zwycięży swoje kolejne starcie.

Kai Kara-France po zaskakujących triumfach nad Codym Garbrandtem i Askarem Askarovem awansował na drugą pozycję w rankingu wagi muszej. Zwłaszcza wygrana nad niepokonanym wcześniej Rosjaninem sprawiła, że zaczęło mówić się o Nowozelandczyku w kontekście walki o mistrzowski tytuł. Jeśli udałoby mu się pokonać również Brandona Moreno to najprawdopodobniej w kolejnym pojedynku zawalczy o pas.

Zobacz także: Typy na UFC 

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą już w 2019 roku na gali UFC 245. Wtedy górą był Moreno, który wygrał przez jednogłośną decyzję. Od tamtego czasu oboje zanotowali spory progres. Kara-France najgroźniejszy będzie w stójce. Jeśli uda mu się być tak lotnym na nogach i unikać sprowadzeń jak w walce z Askarovem to ma narzędzia, aby po raz kolejny sprawić dużą niespodziankę. Moreno jednak wydaje się zawodnikiem bardziej kompletnym, który umie się bić nie tylko w stójce, ale posiada również fenomenalne umiejętności parterowe. Wydaje się, że dzięki temu powinien po raz drugi pokonać Nowozelandczyka, jednak ostatnie walki pokazały, że Kara-France jest w szczytowej dyspozycji i nie wolno go skreślać. Według nas starcie to potrwa pełen dystans. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: PEŁEN DYSTANS 

Gdzie obejrzeć walkę Moreno – Kara-France na UFC 277 – transmisje

Gala UFC 277 odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie American Airlines Center w Dallas. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Moreno - Kaia-France został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Moreno – Kara-France?  
Brandon Moreno i Kai Kara-France zmierzą się na gali UFC 277, która odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów faworytem jest Brandon Moreno, na którego kurs wynosi 1,63.