Lil Masti i Zusje zmierzą się w ciekawie zapowiadającej się walce na nietypowych zasadach na gali High League 3. Jak wyglądają kursy na ten pojedynek? Która z zawodniczek jest faworytką starcia?

Zakłady bukmacherskie Lil Masti vs Zusje High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Lil Masti vs Zusje na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że zdecydowaną faworytką walki Lil Masti vs Zusje jest pierwsza z zawodniczek, czyli Aniela Bogusz. Nic dziwnego - ma większe doświadczenie, większe umiejętności i wydaje się być znacznie lepsza od swojej przeciwniczce w każdej płaszczyźnie, jeśli chodzi o sporty walki.

Kursy Lil Masti vs Zusje

Kursy na walkę Lil Masti vs Zusje faworyzują Bogusz. Fortuna wystawiła kurs 1.20 na Lil Masti, z kolei wygrana Zusje została oszacowana na 3.60. Kursy są więc zdecydowanie na korzyść Lil Masti, co nie powinno szczególnie dziwić.

Kursy na walkę Lil Masti vs Zusje - jak i pozostałe walki gali High League 3 - dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Zobacz także - kim jest Zusje?

Typy Lil Masti vs Zusje

Typy na walkę Lil Masti vs Zusje, czyli kto wygra ten pojedynek? Na papierze Zusje nie ma żadnych szans z Lil Masti. Choć pojedynek odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego, czyli z dozwolonymi między innymi uderzeniami głową, trudno szukać jakichkolwiek atutów po stronie Zusje. Lil Masti jest lepsza, silniejsza, celniej trafia.

Zobacz także - karta walk gali High League 3

Jeśli nie wydarzy się nic sensacyjnego, Bogusz bez problemu wygra ten pojedynek, choć jest wielce prawdopodobne, że na punkty, gdyż Zusje z pewnością nie można odmówić serca do walki i zaangażowania.