Adam Kownacki będąc na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata poniósł dwie porażki z Robertem Heleniusem. Teraz Polak wróci na ring po blisko rocznej przerwie. Początkowo mówiło się, że przeciwnikiem 33-latka będzie Dereck Chisora, jednak finalnie Kownacki zmierzy się z Alim Erenem Demirezenem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Kownacki - Demirezen? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na Kownacki - Demirezen

Zakłady bukmacherskie na walkę Kownacki - Demirezen zostały już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w STS czy Fortunie. Jako że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Kownacki - Demirezen

Kursy na Kownacki - Demirezen, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku będzie Ali Eren Demirezen. Kursy na wygraną przeciwnika Polaka oscylują w okolicy 1,65, zaś na to, że to Adam Kownacki zakończy starcie z ręką w górze wynoszą około 2,45. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Kownacki - Demirezen

Adam Kownacki do momentu pojedynku z Robertem Heleniusem szedł jak burza. Polak pokonywał coraz mocniejszych zawodników i wydawało się, że lada moment otrzyma mistrzowską szansę. O ile pierwsza porażka z Heleniusem wydawała się być wypadkiem przy pracy, ponieważ do momentu nokautu “Babyface” znacznie przeważał, to w rewanżu Fin nie dał Polakowi żadnych szans i całkowicie go zdominował.

Zobacz także: Kim jest Adam Kownacki? 

Ali Eren Demirezen jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku na punkty pokonał już mocno wyboksowanego Kevina Johnsona, jednak wcześniej wygrał z w ósmej rundzie przez techniczny nokaut z Gerlatem Washingtonem. Jedyną porażkę Demirezen zaliczył trzy lata temu z Efe Ajagbą.

Zobacz także: Typy na Boks  

Przed pojedynkami z Heleniusem Adam Kownacki byłby w tym pojedynku ogromnym faworytem. Teraz jednak nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Polak. Dwie przegrane z rzędu sprawiły, że wielu ekspertów uważa, iż 33-latek jest już mocno naruszony. Kownacki zawsze prezentował bardzo otwarty styl przez co zadawał bardzo dużo ciosów, ale również sporo przyjmował.

Wspólnym mianownikiem dla obu zawodników może być pojedynek z Geraltem Washingtonem. Demirezen prowadził z Amerykaninem chwilami bardzo wyrównany pojedynek podczas gdy Kownacki zniszczył go w niecałe dwie rundy. Jednak pewne jest, że Polak nie trzyma już ciosu tak dobrze jak wtedy. Mimo wszystko stawiamy w tej walce na Kownackiego. 33-latek będzie w tym starciu walczył o wszystko. Dysponuje znacznie mocniejszym ciosem od Turka i jeśli nie będzie przesadnie się odkrywał to spokojnie powinien poradzić sobie z rywalem, najprawdopodobniej przed czasem. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: ADAM KOWNACKI  

Gdzie obejrzeć walkę Kownacki - Demirezen – transmisje

Gala, na której dojdzie do walki Kownacki - Demirezen odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie arena Barclays Center w Nowym Jorku na Brooklynie. Transmisje z pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Obaj zawodnicy powinni wejść do ringu około 3:00 polskiego czasu.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Kownacki - Demirezen?
Gala, na której dojdzie do walki Kownacki - Demirezen odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku.
Kto jest faworytem tego pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów większe szanse w tym starciu ma Ali Eren Demirezen, na którego kursy oscylują w okolicy 1,65.