Walka Karwat vs Super Mario otworzy kartę walk gali High League 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy i zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Karwat vs Super Mario High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Karwat vs Super Mario dostępne są tylko i wyłącznie w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to bowiem oficjalny sponsor gali High League, mający wyłączność na wystawianie kursów na wydarzenia spod tego szyldu. Od początku, gdy ogłoszono ten pojedynek, bukmacherzy nie mają wątpliwości - zdecydowanym faworytem w walce dwóch debiutantów jest mający lepsze warunki fizyczne utytułowany strongman.

Zobacz także - Kim jest Konrad Karwat z High League?

Kursy Karwat vs Super Mario High League 2

Kursy na walkę Karwat vs Super Mario jasno wskazują, że pierwszy z zawodników nie powinien mieć większego problemu z pokonaniem swojego przeciwnika. Fortuna wystawiła na Karwata kurs 1.20, podczas gdy triumf Mariusza Sobczaka oszacowano na ponad 4. Nic dziwnego - Karwat w zeszłym roku przebranżowił się ze strongmana na zawodnika MMA i w pełni poświęcił nowej dyscyplinie sportu, więc z pewnością będzie chciał z przytupem wejść w świat MMA, a konkretniej w organizacji High League.

Typy Karwat vs Super Mario High League 2

Typy na Karwat vs Super Mario na High League 2 z pewnością w większości będą się kierować w stronę faworyta. Trzeba jednak pamiętać, że dla obu zawodników to debiut, więc nie znają jeszcze uczucia wychodzenia do klatki, presji i przyjęcia ciosu przed setkami tysięcy widzów. Z racji tego, że w klatce zmierzy się dwóch zawodników wywodzących się ze sportów siłowych, z tyłu głowy trzeba mieć również fakt, że po pierwszych 60 sekundach walki obaj panowie mogą już nie mieć siły.