Jaś Kapela i Konrad "Skolim" Skolimowski zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kapela vs Skolim Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Kapela vs Skolim na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Kapela vs Skolim

Kursy na walkę Kapela vs Skolim, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Na papierze bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają debiutującemu w klatce aktorowi i piosenkarzowi disco polo. Kurs na wygraną Skolimowskiego wynosi bowiem 1.30, podczas gdy triumf Kapeli oszacowano na 2.92.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Kapela vs Skolim

Typy na walkę Kapela vs Skolim, czyli kto wygra ten pojedynek? O umiejętnościach Skolimowskiego nie wiemy zbyt wiele - nie wiemy, co potrafi i jak długo przygotowuje się do debiutu. W przypadku Kapeli wiemy, że potrafi zaskoczyć i że treningi MMA nie idą mu najgorzej. Na pierwszej gali Prime Show MMA w efektowny sposób sensacyjnie pokonał bowiem Ziemowita Kossakowskiego.

Zobacz także - kim jest Jaś Kapela?

Kto wie, może i tym razem kontrowersyjny Kapela zaskoczy wszystkich i sprawi kolejną niespodziankę?