Krzysztof Jotko do oktagonu UFC powróci już pod koniec kwietnia. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert, który po porażce z Khamzatem Chimaevem, we wrześniu 2020 roku, zanotował trzy wygrane z rzędu. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Jotko - Meerschaert? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Jotko - Meerschaert na UFC Fight Night 208

Zakłady bukmacherskie na walkę Jotko - Meerschaert zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Jotko - Meerschaert takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Jotko - Meerschaert na UFC Fight Night 208

Kursy na Jotko - Meerschaert, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na zwycięstwo ma reprezentant Polski. Kurs na wygraną Krzysztofa Jotko wynosi 1,65, zaś na triumf Geralda Meerschaerta 2,24. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jotko - Meerschaert na UFC Fight Night 208

Krzysztof Jotko to najdłużej walczący Polak w UFC. 32-latek do najlepszej organizacji na świecie trafił już w 2013 roku. Od tamtej pory stoczył aż 15 pojedynków. Po trzech porażkach z rzędu, z Davidem Branchem, Uriahem Hallem i Bradem Tavaresem, Jotko powrócił na zwycięskie tory starciem z Alenem Amedovskim. Potem wygrał jeszcze dwie walki aż zastopował go będący ostatnio w fenomenalnej dyspozycji Sean Strickland. W swoim ostatnim pojedynku Krzysztof Jotko wygrał na punkty z Mishą Cirkunovem.

Gerald Meerschaert pod koniec 2020 roku w zaledwie 17 sekund został znokautowany przez Khamzata Chimaeva. Dalsze poczynania Amerykanina udowodniły jednak jak wyjątkowym zawodnikiem jest Chimaev. Meerschaert zwyciężył trzy kolejne starcia i we wszystkich z nich udało mu się poddawać swoich rywali.

Zobacz także: Typy na UFC 

W tej walce najważniejsze dla Krzysztofa Jotko będzie to, aby zachować walkę w stójce. Gerald Meerschaert jest wybitnym parterowcem. Amerykanin to czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, a na swoim koncie ma aż 26 wygranych przez poddania. Jeśli Polakowi uda się poprowadzić pojedynek nie schodząc do parteru to powinien wypunktować Meerscherta i zanotować drugie zwycięstwo z rzędu. Nasz typ na tę walkę to wygrana Krzysztofa Jotko na punkty.

Typ: KRZYSZTOF JOTKO NA PUNKTY

Gdzie obejrzeć walkę Jotko - Meerschaert na UFC Fight Night 208 – transmisje

Gala UFC Fight Night 208 odbędzie się 30 kwietnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Jotko - Meerschaert. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Jotko - Meerschaert? 
Krzysztof Jotko i Gerald Meerschaert zmierzą się na gali UFC Fight Night 208 odbędzie się 30 kwietnia 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Krzysztof Jotko, na którego kurs wynosi 1,65.