Na gali UFC Fight Night 208 w Londynie do klatki powróci Alexander Gustaffson. 35-letni Szwed zmierzy się Nikitą Krylovem, który w ostatnich pięciu pojedynkach zaliczył tylko dwie wygrane. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Gustafsson - Krylov? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Gustafsson - Krylov na UFC Fight Night 208

Zakłady bukmacherskie na walkę Gustafsson - Krylov zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Gustafsson - Krylov takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Gustafsson - Krylov na UFC Fight Night 208

Kursy na Gustafsson - Krylov, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że Nikita Krylov ma większe szanse na wygranie tego starcia. Jest to najprawdopodobniej spowodowane ponad dwuletnią przerwą od startów 35-letniego Szweda. Kurs na wygraną Krylova wynosi 1,50, zaś na triumf Alexandra Gustafssona 2,60. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Gustafsson - Krylov na UFC Fight Night 208

Alexander Gustafsson trzykrotnie w swojej karierze stawał do walki o mistrzostwo UFC w dywizji półciężkiej. Dwukrotnie przegrywał jednak z Jonem Jonesem, a raz z Danielem Cormierem. W 2020 roku zdecydował się na przejście do wagi ciężkiej. Fabricio Werdum wybił jednak Szwedowi starty w nowej kategorii poddając go już w pierwszej rundzie. Po tym pojedynku Gustafsson zdecydował się na ponad dwuletnią przerwę od startów.

Nikita Krylov w ostatnim czasie nie ma za sobą udanych występów. Ukrainiec przegrał trzy z czterech poprzednich pojedynków. Trzeba jednak zaznaczyć, że 30-latek mierzył się z bardzo mocnymi przeciwnikami. Po ponownym dołączeniu do UFC w 2018 roku Krylov musiał uznać wyższość Jana Błachowicza, Glovera Teixeiry, Magomeda Ankalaeva oraz Paula Craiga. Wszyscy z nich znajdują się obecnie w ścisłej czołówce kategorii półciężkiej.

Zobacz także: Typy na UFC 

Dyspozycja Gustafssona przed tą walką stoi pod znakiem zapytania. Szwed przez wiele lat był jednym z czołowych zawodników kategorii półciężkiej na świecie. Jednak teraz ma za sobą trzy porażki z rzędu i dodatkowo wróci do oktagonu po ponad dwóch latach przerwy. Pewne jest natomiast to, że 35-latek nie próżnował i cały czas intensywnie trenował. Często mogliśmy widzieć go w towarzystwie Khamzata Chimaeva czy innych klasowych zawodników w gymie AllStars. Mimo długiego rozbratu z klatką w tym pojedynku stawiamy na Alexandra Gustafssona. Szwed jest niezwykle doświadczony i przez wiele lat był na poziomie, którego Nikita Krylov nigdy nie poznał. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: ALEXANDER GUSTAFFSON 

Gdzie obejrzeć walkę Gustafsson - Krylov na UFC 274 – transmisje

Gala UFC Fight Night 208 odbędzie się 23 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie O2 Arena w Londynie. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Gustafsson - Krylov został zaplanowany na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Gustafsson - Krylov?  
Alexander Gustafsson i Nikita Krylov zmierzą się na gali UFC Fight Night 208, która rozpocznie się 23 lipca 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów faworytem jest Nikita Krylov, na którego kurs wynosi 1,50.