Na gali UFC 273 dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w wadze średniej. Wschodząca gwiazda tej dywizji, Nassourdine Imavov, zmierzy się weteranem UFC, Kevinem Gastelumem. Będzie to pojedynek rankingowej “dziesiątki” z “jedenastką”, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Gastelum - Imavov? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Gastelum - Imavov na UFC 273

Zakłady bukmacherskie na walkę Gastelum - Imavov zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi przez STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy także dodatkowych zakładów bukmacherskich na Gastelum - Imavov takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Gastelum - Imavov na UFC 273

Kursy na Gastelum - Imavov, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma reprezentant Francji. Kurs na zwycięstwo Imavova wynosi 1,50, zaś na triumf Gasteluma 2,55. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Gastelum - Imavov na UFC 273

Poprzednie trzy lata w wykonaniu Kevina Gasteluma były bardzo rozczarowujące. Amerykanin na sześć ostatnich pojedynkach przegrał aż pięć. Trzeba jednak zaznaczyć, że 30-latek ponosił porażki tylko ze ścisłą czołówką wagi średniej. Swoją ostatnią wygraną Gastelum zanotował w lutym zeszłego roku, kiedy to jednogłośnie na punkty pokonał Iana Heinischa.

Nassourdine Imavov przebojem wdarł się do czołowej piętnastki wagi średniej. Reprezentant Francji do UFC trafił w 2020 roku. Dotychczas w amerykańskiej organizacji stoczył cztery walki, z których wygrał trzy. Jedynym pogromcą Imavova okazał się Phil Hawes, który wygrał z Francuzem przez większościową decyzję sędziów.

Zobacz także: Typy na UFC

Na korzyść Imavova z pewnością przemawiają warunki fizyczne. Francuz jest aż 15 centymetrów wyższy od Amerykanina. 26-latek jest też młodszy i zdecydowanie mniej rozbity. Należy zaznaczyć, że mimo ostatnich porażek Gastelum jest bardzo mocnym zawodnikiem. W swoim poprzednim pojedynku jak równy z równym walczył z Jaredem Cannonierem, który najprawdopodobniej w swojej kolejnej walce zawalczy o pas. Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Imavov, jednak naszym zdaniem pojedynek ten powinien być niezwykle wyrównany. Według nas walka ta potrwa pełen dystans. Obaj są niezwykle twardymi zawodnikami. Łącznie przegrali 11 razy, jednak tylko trzykrotnie przed czasem. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: PEŁEN DYSTANS 

Gdzie obejrzeć walkę Gastelum - Imavov na UFC 273 – transmisje

Gala UFC 273 odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Start karty głównej, którą rozpocznie pojedynek Gastelum – Imavov został zaplanowany na godzinę 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Gastelum - Imavov? 
Kevin Gastelum i Nassourdine Imavov zmierzą się na gali UFC 273, która rozpocznie się 9 kwietnia 2022 roku.
2. Ile walk przegrał Gastelum w ostatnich sześciu starciach? 
W poprzednich sześciu walkach Gastelum poniósł pięć porażek.