Walką wieczoru gali UFC Fight Night 209, która odbędzie się w Paryżu będzie starcie na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Cirylem Gane a Taiem Tuivasą. Zwycięzca tego starcia najprawdopodobniej będzie kolejnym pretendentem do walki o mistrzowski pas. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Gane - Tuivasa? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Gane - Tuivasa na UFC UFC Fight Night 209

Zakłady bukmacherskie na walkę Gane - Tuivasa zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Gane - Tuivasa takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Gane - Tuivasa na UFC UFC Fight Night 209

Kursy na Gane - Tuivasa, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Eksperci oraz legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że zdecydowanym faworytem będzie Ciryl Gane. Kurs na wygraną reprezentanta Francji oscyluje w okolicach 1,15, a na triumf Taia Tuivasy kursy dochodzą nawet do 5 do 1. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Gane - Tuivasa na UFC Fight Night 209

Jednej wygranej rundy zabrakło w ostatnim pojedynku Cirylowi Gane do pokonania Francisa Ngannou i tym samym zdobycia mistrzostwa UFC. 32-latek będąc jednak z góry w ostatniej odsłonie sam oddał pozycję i tym samym przegrał starcie na punkty. Była to jednocześnie pierwsza porażka w karierze Franzuza.

Tai Tuivasa w ostatnich walkach zachwyca świat. 29-latek jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Dodatkowo wszystkie z tych wygranych kończył przez nokaut. Na trzecie miejsce w rankingu wagi ciężkiej wywindowała go ostatnia wygrana z Derrickiem Lewisem. Mimo że Australijczyk dwukrotnie był w sporych tarapatach to finalnie zdołał efektownie znokautować Amerykanina.

Zobacz także: Typy na UFC 

Bukmacherzy nie dają Tuivasie żadnych szans. Jednak aż taka rozbieżność w kursach może dziwić. Zwłaszcza, że Australijczyk pokonał Derricka Lewisa szybciej niż Ciryl Gane. Na papierze więcej atutów ma Francuz, jednak Australijczyk udowodnił, że ma bardzo dużą wytrzymałość na ciosy, a dodatkowo dysponuje bardzo mocnym uderzeniem. "Bon Gamin" z pewnością nie będzie chciał wdawać się w otwarte wymiany. 32-latek najprawdopodobniej postara się wypunktować Tuivasę na przestrzeni pięciu rund co z jego świetną pracą na nogach i świetnymi umiejętnościami trzymania rywala na dystans powinno się udać. Australijczyk na pewno będzie chciał skrócić dystans i poszukać kończącego ciosu, jednak naszym zdaniem Gane jest za szybki i zbyt inteligentny, aby dać się ustrzelić. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: CIRYL GANE NA PUNKTY 

Gdzie obejrzeć walkę Gane - Tuivasa na UFC Fight Night 209 – transmisje

Gala UFC Fight Night 209 odbędzie się 3 września 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Accor Arena w Paryżu. Karta główna, na której zobaczymy pojedynek Whittaker - Vettori, rozpocznie się o godzinie 21:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Gane - Tuivasa?  
Ciryl Gane i Tai Tuivasa zmierzą się na gali UFC Fight Night 209, która odbędzie się 3 września 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Ciryl Gane, na którego kurs wynosi 1,15.