Don Kasjo vs Mateusz Murański, czyli... tej walki raczej nikt się nie spodziewał na początku 2022 roku. Kto jest faworytem bukmacherów jeśli chodzi o ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Don Kasjo vs Murański Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie Don Kasjo vs Murański, czyli... jakim cudem w ogóle doszło do tej walki? Przypomnijmy - Don Kasjo odszedł z FAME MMA, gdyż stwierdził, że nie czuje już głodu walki i chce rozkręcić własną federację, tym samym wraz ze wspólnikami zakładając Prime Show MMA. Jego rozbrat z klatką nie trwał jednak zbyt długo. Z racji tego, że federacja długo nie mogła znaleźć rywala dla Murańskiego, do walki postanowił wskoczyć sam Don Kasjo. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Kursy Don Kasjo vs Murański Prime Show MMA

Kursy na Don Kasjo vs Murański na Prime Show MMA wystawiła Fortuna, oficjalny sponsor gali (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Firma Fortuna wystawia kursy na wyłączność na galę Prime Show MMA i nie inaczej jest w przypadku tego pojedynku. Kursy jasno wskazują, że faworytem jest Don Kasjo. Nic dziwnego - mimo kontuzji i rzekomego braku głodu walki, starcie odbędzie się w jego koronnej dyscyplinie, w której pokonał między innymi byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska. Trudno dziwić się, że Don Kasjo jest również faworytem w starciu z Murańskim, nad którym z pewnością góruje, jeśli chodzi o umiejętności stójkowe.

Typy Don Kasjo vs Murański Prime Show MMA

Typy na Don Kasjo vs Murański, czyli wszystko wskazuje na to, że pojedynek zakończy się na punkty. Don Kasjo nie ma nokautującego ciosu, a Murański ma twardą szczękę. Don Kasjo również jest odporny na ciosy. Dodając więc te czynniki można wywnioskować, że panowie przewalczą pełen dystans. Znając aktywność Don Kasjo i umiejętność boksowania seriami, wszystko wskazuje na to, że wygra on decyzją sędziów.