Tom Aspinall to bez wątpienia jedno z objawień wagi ciężkiej w ostatnim czasie. Anglik w niecałe dwa lata wdrapał się na szóste miejsce w rankingu UFC. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z mającym mistrzowskie aspiracje Curtisem Blaydesem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Blaydes - Aspinall? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Blaydes - Aspinall na UFC Fight Night 208

Zakłady bukmacherskie na walkę Blaydes - Aspinall zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Blaydes - Aspinall takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Blaydes - Aspinall na UFC Fight Night 208

Kursy na Blaydes - Aspinall, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na zwycięstwo ma Amerykanin. Kurs na wygraną 31-latka wynosi 1,77, zaś na triumf Toma Aspinalla 2,05. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Blaydes - Aspinall na UFC Fight Night 208

Curtis Blaydes od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce wagi ciężkiej. Amerykanin podczas swojej kariery przegrał jedynie z dwoma zawodnikami. Dwukrotnie z obecnym mistrzem UFC Francisem Ngannou oraz Derrickiem Lewisem. W poprzednich siedmiu walkach wygrywał sześciokrotnie. Pokonywał między innymi Jairzinho Rozenstruika, Alexandra Volkova, a w ostatnim starciu Chrisa Daukausa.

Tom Aspinall jest na fali ośmiu zwycięstw z rzędu. W UFC jest niepokonany. Dla najlepszej organizacji MMA na świecie stoczył do tej pory pięć pojedynków. Wszystkie z nich wygrał przed czasem, z czego aż cztery w pierwszej rundzie. Ostatnia wygrana z Volkovem wywindowała Anglika na szóste miejsce w rankingu kategorii ciężkiej.

Zobacz także: Typy na UFC

Tom Aspinall z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej. Do tej pory w swoich pojedynkach prezentował przede wszystkim fenomenalne umiejętności stójkowe. Nie należy jednak zapominać, że 29-latek to czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu. Curtis Blaydes natomiast to jeden z najlepszych zapaśników w wadze ciężkiej. Kiedy Amerykanin zdołał obalić swoich przeciwników to na ziemi nie dawał im już większych szans brutalnie ich rozbijając. Tak było chociażby w walkach z Alistairem Overeemem czy Shamilem Abdurakhimovem. W tym pojedynku stawiamy na bardziej doświadczonego Blaydesa. Naszym zdaniem 31-latka zdoła obalić Aspinalla i nawet jeśli nie uda mu się rozbić rywala przed czasem to zdoła go skontrolować i dowieźć wygraną na punkty. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: CURTIS BLAYDES 

Gdzie obejrzeć walkę Blaydes - Aspinall na UFC Fight Night 208 – transmisje

Gala UFC Fight Night 208 odbędzie się 23 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie O2 Arena w Londynie. Start karty głównej, której zwieńczeniem będzie pojedynek Blaydes - Aspinall został zaplanowany na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Blaydes - Aspinall? 
Curtis Blaydes i Tom Aspinall zmierzą się na gali UFC Fight Night 208, która odbędzie się 23 lipca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Curtis Blaydes, na którego kurs wynosi 1,75.