26 marca do klatki UFC powróci niepokonany Askar Askarov. Dla zawodnika zajmującego drugie miejsce w rankingu wagi muszej będzie to powrót po ponad roku. Przeciwnikiem Dagestańczyka będzie Kai Kara-France. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Askarov – Kara-France? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Askarov – Kara-France na UFC Fight Night 205

Zakłady bukmacherskie na walkę Askarov – Kara-France zostały już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Askarov – Kara-France takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Askarov – Kara-France na UFC Fight Night 205

Kursy na Askarov – Kara-France, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma niepokonany Rosjanin. Kurs na wygraną Askarova wynosi 1,23, zaś na zwycięstwo Kaia Kara-France 4,17. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Askarov – Kara-France na UFC Fight Night 205

Askar Askarov w poprzednim roku stoczył tylko jeden pojedynek. Przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Josepha Benavideza. Dagestańczyk legitymuje się rekordem 14-0-1. Jedynym zawodnikiem, który nie przegrał z Askarovem, a udało mu się zremisować był niedawny mistrz, Brandon Moreno.

Kai Kara-France na walkę z Askarovem zasłużył sobie zwycięstwem z byłym mistrzem wagi koguciej, Codym Garbrandtem. W ostatnich pięciu walkach dwukrotnie przegrywał. Lepsi od Nowozelandczyka okazali się Brandon Moreno i Brandon Royval. Ostatnie dwie wygrane w pierwszych rundach wywindowały 28-latka na szóste miejsce w rankingu wagi muszej.

Zobacz także: Typy na UFC

Askar Askarov wróci do oktagonu UFC po ponad roku. Jednak Dagestańczyk jest na tyle młodym zawodnikiem, że przerwa nie powinna wpłynąć na jego dyspozycję. 29-latek z pewnością nie będzie chciał wymieniać się ciosami z Nowozelandczykiem w stójce przez całą walkę. Prędzej czy później zdecyduje się sprowadzić rywala do parteru i tam powinien już zdominować France’a. W tej walce stawiamy na niepokonanego Askarova, który dysponuje znacznie lepszymi zapasami i umiejętnościami parterowymi. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: ASKAR ASKAROV

Gdzie obejrzeć walkę Askarov – Kara-France na UFC Fight Night 205 – transmisje

Gala UFC Fight Night 205 odbędzie się w nocy z 26 na 27 marca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Nationwide Arena w Columbus w stanie Ohio. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Askarov – Kara-France, został zaplanowany na północ polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Askarov – Kara-France?
Askar Askarov i Kai Kara-France zmierzą się na gali UFC Fight Night 205, która rozpocznie się 26 marca 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?
Według bukmacherów faworytem jest Askar Askarov, na którego kurs wynosi 1,23.