Będący na fali ośmiu zwycięstw z rzędu Magomed Ankalaev w kolejnym pojedynku zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego – Anthonym Smithem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Ankalaev - Smith? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Ankalaev - Smith na UFC 277

Zakłady bukmacherskie na walkę Ankalaev - Smith zostały już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Ankalaev - Smith takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Ankalaev - Smith na UFC 277

Kursy na Ankalaev - Smith, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment polscy bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na triumf w tym starciu ma Magomed Ankalaev. Kurs na wygraną reprezentanta Rosji wynosi 1,17, zaś na zwycięstwo Anthony'ego Smitha 5.05. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Ankalaev - Smith na UFC 277

Magomed Ankalaev przez wielu uważany jest za przyszłego mistrza UFC. Na ten moment reprezentant Rosji jest na fali ośmiu zwycięstw z rzędu. Jedynej porażki w karierze doznał w debiucie dla UFC w starciu z Paulem Craigiem. Ostatnie trzy zwycięstwa odniósł z zawodnikami z czołowej piętnastki rankingu wagi półciężkiej. Wygrywał na punkty kolejno z Nikitą Krylovem, Volkanem Oezdemirem oraz po pięciorundowym pojedynku z Thiago Santosem.

Anthony Smith to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w UFC. Amerykanin ma na koncie aż 52 walki. Po dwóch porażkach z rzędu z Gloverem Teixeirą i Aleksandrem Rakicem, 33-latek wrócił na zwycięską ścieżkę starciem z Devinem Clarkiem, którego poddał już w pierwszej rundzie. W następnych walkach wygrywał z Jimmym Crute i Ryanem Spannem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Smith bez wątpienia najlepsze lata ma już za sobą. Mimo, że nie jest jeszcze zawodnikiem starym, to wiele klatkowych wojen na pewno odłożyło się w organizmie 33-latka. Ostatnie wygrane odnosił z zawodnikami, którzy nie znajdują się w czołówce dywizji półciężkiej, co innego Ankalaev. Pochodzący z Dagestanu zawodnik z swojej ostatniej walce udowodnił, że jest poważnym kandydatem do walki o pas mistrzowski. 29-latek zdominował na dystansie pięciu rund Thiago Santosa wygrywając na punkty (2 razy 49-46 i 48-47). W tym pojedynku stawiamy na Ankalaeva. Rosjanin jest młodszy, mniej wyeksploatowany i wydaje się ciągle rozwijać. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: MAGOMED ANKALAEV 

Gdzie obejrzeć walkę Ankalaev - Smith na UFC 277 – transmisje

Gala UFC 277 odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie American Airlines Center w Dallas. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Ankalaev - Smith został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Ankalaev - Smith?
Magomed Ankalaev i Anthony Smith zmierzą się na gali UFC 277, która odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku.
Od ilu walk Magomed Ankalaev jest niepokonany? 
Magomed Ankalaev jest na fali ośmiu zwycięstw z rzędu.