W walce wieczoru gali UFC 281 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku o pas mistrzowski wagi średniej. Israel Adesanya, który jest na szczycie od ponad trzech lat, zmierzy się z Alexem Perreirą.  Zawodnicy zmierzyli się już dwukrotnie i obie walki wygrał Perreira. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Adesanya vs Perreira? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Adesanya vs Perreira na UFC 281

Zakłady bukmacherskie na walkę Adesanya vs Perreira zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Adesanya vs Perreira takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Adesanya vs Perreira na UFC 281

Kursy na Adesanya vs Perreira, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na triumf ma aktualny mistrz - Israel Adesanya. Kurs na zwycięstwo Nigeryjczyka wynosi 1,58, a na wygraną Alexa Perreiry 2,40. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Adesanya vs Perreira na UFC 281

Israel Adesanya jest niepokonany w wadze średniej. W ostatnich trzech walkach pokonywał kolejno Marvina Vettori, Roberta Whittakera i Jareda Cannoniera. Na swoim koncie ma pięć udanych obron mistrzowskiego pasa. Alex Perreira natomiast na szczyt dywizji wdarł się szturmem. W UFC stoczył zaledwie trzy walki, jednak historia jego mistrzowskiego pojedynku z Adesanyą napisała się sama.

Zobacz także: Typy na UFC

Perreira wygrał z Adesanyą dwie walki na zasadach kickboxingu. W drugiej zafundował nawet Nigeryjczykowi nokaut.

Od tamtego czasu minęło już pięć lat. Aktualny mistrz UFC bez wątpienia jest znacznie bardziej doświadczonym i przekrojowym zawodnikiem. W tym starciu stawiamy na Adesanyę. Motywacja i chęć rewanżu z pewnością będzie w nim ogromna. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betclic.

Typ: ISRAEL ADESANYA

Gdzie obejrzeć walkę Adesanya vs Perreira na UFC 281 – transmisje

Gala UFC 281 odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Start karty głównej, której zwieńczeniem będzie pojedynek Adesanya vs Perreira został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Gdzie można znaleźć typy na walkę Adesanya vs Perreira? 
Typy na Adesanya vs Perreira można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Na kogo w walce Adesanya vs Perreira są niższe kursy? 
Niższe kursy w tym pojedynku są na Israela Adesanyę i oscylują one w okolicy 1,55.