Marcin Tybura i Alexander Volkov zmierzyli się podczas gali UFC 267. Przed Polakiem czekało trudne zadanie, ale też wielka szansa na zbliżenie się do mistrzowskiej walki w królewskiej kategorii. Czy Tybura wygrał na UFC?

Tybura vs Volkov UFC 267

Tybura vs Volkov, czyli druga „polska” walka na gali UFC 267. Podczas sobotniego wydarzenia w klatce zobaczyliśmy bowiem trzech reprezentantów Polski. Pierwszym z nich był Michał Oleksiejczuk, a jako drugi do klatki wyszedł właśnie zawodnik poznańskiego klubu Ankos MMA. Tybura miał przed tym starciem na swoim koncie imponującą passę pięciu kolejnych wygranych w UFC, więc jeśli wygrałby z Rosjaninem, coraz bardziej realna stałaby się perspektywa jego pojedynku o pas w kategorii ciężkiej.

Kto wygrał walkę Tybura vs Volkov UFC 267?

O tym, kto wygrał walkę Tybura vs Volkov, przekonaliśmy się sobotni wieczór. Nie była to jednak pora, która kojarzy się z klasycznymi walkami bokserskimi czy UFC w USA. Gala UFC 267 odbyła się bowiem w Abu Zabi w europejskich godzinach, dzięki czemu „wieczór” faktycznie w tym przypadku był wieczorem, a nie środkiem nocy.

Zanim dowiedzieliśmy się, czy Tybura wygrał na UFC 267, mogliśmy wytypować tę walkę. Kursy na gale UFC 267 wystawił bukmacher Betclic (sprawdź Kod promocyjny Betclic). Sporym faworytem tego starcia był Rosjanin – kurs 1.30, podczas gdy wygrana Tybury została oszacowana na kurs 3.50.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Tybura vs Volkov UFC 267

Wynik walki Tybura vs Volkov, czyli koniec pięknej passy polskiego zawodnika. Volkov pewnie wypunktował naszego reprezentanta, celniej trafiając w stójce i skutecznie broniąc kilkunastu prób obalenia w wykonaniu Polaka. Rosjanin wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także - kim jest Marcin Tybura?

Alexander Volkov pokonał Marcina Tyburę przez jednogłośną decyzję sędziów.