Przy okazji gali KSW 87 największa polska organizacja MMA ponownie w tym roku zawita do Czech. Po gali w Libercu kolejna czeska gala KSW odbędzie się w Trzyńcu. Czy można obejrzeć galę KSW 87 za darmo? Gdzie oglądać KSW 87 za darmo?

KSW 87 - darmowy stream

Gala KSW 87 za darmo? Na ten moment niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale, które są organizowane przez KSW są emitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Koszt dostępu do tej platformy wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 87. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

KSW 87 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 87, którą w pełni można obstawiać z kodem promocyjnym Superbet, to z pewnością to, czego oczekują kibice. Organizacja KSW jednak od wielu już lat transmituje swoje wydarzenia jedynie po wniesieniu dodatkowej opłaty, czy to poprzez serwis ksw.tv, czy platformę Viaplay.

Gdzie obejrzeć całe KSW 87 za darmo?

Cała gala KSW 87 za darmo? Aktualnie nie zanosi się na to, aby w przyszłości kibice mieli możliwość oglądania KSW za darmo. Największa polska federacja MMA już od wielu lat transmituje swoje wydarzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Obecnie jedyną możliwością, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali jest KSW 87 w PPV.