Wyniki gali KSW 87 i relacja na żywo z wydarzenia. Jak wiadomo, październikowy event odbywał się w Czechach jak już jedna gala organizacji w tym roku. Byliśmy świadkami aż 9 emocjonujących starć i całej masy wielkich emocji, których nie można było przegapić. Oczywiście najbardziej wyczekiwaną walką tego wieczoru był Main Event, w którym Michal Martinek zmierzył się z Darko Stosićem. Kto wygrał walki na KSW 87? Już teraz koniecznie sprawdźcie relację i wyniki walk gali KSW 87!

KSW 87 wyniki - Kto wygrał?

Jeśli chodzi o to, komu udało się zwyciężyć na gali KSW 87, to mieliśmy szansę się o tym przekonać już podczas relacji z Trinca w Czechach, która rozpoczęła się o godzinie 19:30 w sobotę 14 października. To oczywiście właśnie ta lokalizacja i data były tymi, ustalonymi przez organizatorów do odbycia się tego wydarzenia. Wszystkie starcia można było obstawiać w SuperBet, a nasz kod promocyjny SuperBet zapewniał atrakcyjny pakiet powitalny do 3754 PLN, w tym darmowe zakłady o wartości 54 PLN!

Walka otwarcia podczas gali KSW 87 wzbudziła niesamowite emocje. W pierwszej rundzie początkowo przewagę miał McNally, ale im dalej, tym do głosu coraz częściej zaczął dochodzić Polak. Potężne ciosy Tobiasza zdewastowały nogę Irlandczyka i od połowy drugiej rundy była to praktycznie walka o życie. Sędzia zlitował się nad rywalem Polaka dopiero po trzech minutach trzeciej rundy. Tobiasz Le notuje udany debiut w KSW, wygrywając w trzeciej rundzie przez TKO.

Mieliśmy udany debiut Tobiasza Le i w drugiej walce mamy także fenomenalny debiut kolejnego Polaka, Dawida Karety, który od początku postawił na niesamowitą presję, zadając mnóstwo ciosów. W czwartej minucie pierwszej rundy Kartea zasypał Stummera przy siatce gradem ciosów i kolanami. Stummer padł na ziemię, a sędzia Brondel zakończył pojedynek. Dawid Kareta wygrywa swoją piątą walkę w karierze, pokonując Josefa Stummera przez TKO w pierwszej rundzie.

Brutalnym nokautem popisał się Sahil Siraj, który w trzeciej walce zmierzył się z Ahmedem Abdulkhadirovem. Abdulkadirov szedł do przodu i nadział się na potężny prawy sierpowy Siraja. Już po tym ciosie Abdulkadirov był zamroczony, a Siraj znokautował go do nieprzytomności lewym sierpowym.

Nieco spokojniejszy przebieg walki mieliśmy w rywalizacji Adrian Dudek vs Lukas Dvorak. Starcie potrwało pełen dystans i zdecydowanie lepiej wyglądał w nim Polak, który pokonał Czecha przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27). Dudek tym samym zanotował udany powrót do organizacji KSW oraz pierwsze zwycięstwo w karierze przez decyzję.

Kolejne starcie debiutantów i kolejna walka polsko-czeska. W piątym pojedynku zmierzyli się Michał Dreczkowski i Vojtech Garba. Podobnie jak poprzedni pojedynek, tak i ten zakończył się na kartach sędziowskich. Mimo delikatnych problemów Polaka obalenia były kluczem, aby przechylić szalę na swoją korzyść. Dreczkowski pokonał Garbę przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28) i tym samym nadal pozostaje niepokonanym w zawodowej karierze.

Udany debiut w nowej kategorii wagowej zanotował Oleksii Polischuck. Ukrainiec polował w parterze na odwrotny trójkąt aż założył Mackowi balachę. Nie zrobił tego z byle kim, bo z zawodnikiem, który ma na koncie 46 pojedynków.

KSW 87 debiutantami stoi! Ostrzyliśmy sobie zęby na tej pojedynek, ale nie spodziewaliśmy się, że w debiucie w KSW Polak znokautuje Erslana słynącego z tego, że to on nokautował swoich przeciwników. Haratyk kapitalnie trafił prawą ręką Erslana. Ten upadł, jednak próbował jeszcze iść po nogi Polaka. Haratyk jednak błyskawicznie dobił zamroczonego rywala.

W co-main evencie zmierzyli się Roman Szymański i Leo Brichta. W pierwszej rundzie niewiele się działo, ale lekką przewagę miał Polak, który skutecznie okopywał rywala. Starcie rozkręciło się w drugiej odsłonie. Szymański zaczął szukać obaleń, ale dobrze bronił je Czech. W końcu Szymański dopiął swego, obalając przeciwnika i zadając ciosy. Brichta nie był jednak bierny w tej pozycji, dobrze się skręcając i również zadając ciosy. Trzecia runda zaczęła się od kolana Brichty, które nie trafiło Szymańskiego, dzięki czemu ten poszedł po obalenie. Doszło do wymiany ciosów i nagle to Czech znalazł się na górze. Polak stanął w sporych tarapatach. Czech zaczął go bombardować ciosami, aż w końcu sędzia przerwał walkę. Leo Brichta z drugim zwycięstwem w organizacji KSW!

W main evencie zaskoczenia nie było. Faworyt Darko Stosić znokautował w drugiej minucie i czwartej sekundzie pierwszej rundy Michala Martinka.