Gala KSW 87 z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Odbędzie się na niej dziewięć walk, a kibice zobaczą między innymi takich zawodników jak Michal Martinek, Roman Szymański czy Rafał Haratyk. Gdzie obejrzeć KSW 87? Transmisja KSW 87 będzie dostępna na Viaplay.

Cena PPV KSW 87

Od grudnia 2021 wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Jeśli chcemy obejrzeć transmisję z KSW 87, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy zapłacić za subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 87. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

Aktualnie platforma Viaplay oferuje swoim klientom trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy móc oglądać gale KSW, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest także opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy dostaniemy 20% rabatu, co sprawi, że miesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Warto też zaznaczyć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, wciąż dostępna jest możliwość zakupu na stronie ksw.tv. Tam cena dostępu do wydarzenia kosztuje 40 PLN.

KSW 87 - transmisja za darmo

Czy KSW 87 za darmo jest możliwe? KSW już od dawna nie decyduje się na transmisję swoich gal za darmo. Aby uzyskać dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie, należy wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW. W krajach gdzie Viaplay nie jest dostępny trzeba zapłacić za pay-per-view za pośrednictwem ksw.tv.