Thomas Narmo to norweski zawodnik MMA, który będzie toczył swoje walki w KSW. Kim jest Thomas Narmo? Walki Thomas Narmo – ile ma pojedynków w MMA? Kariera Thomas Narmo – kiedy się zaczęła? Skąd pochodzi Narmo?

Kim jest Thomas Narmo?

Kim jest Thomas Narmo – mogli zapytać kibice, którzy zobaczyli zawodnika posługującego się pseudonimem „The Last Viking” podczas gali KSW 59. Wówczas bowiem okazało się, że będzie on przyszłym rywalem byłego pięściarza, a dziś zawodnika MMA, Izu Ugonoha. Niestety - Narmo musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji i jego debiut w KSW zostanie przełożony w czasie.

Narmo jest więc zawodnikiem MMA, który ma na swoim koncie cztery zawodowe pojedynki i wszystkie wygrane. Walka z Ugonohem miała być dla niego debiutem w KSW.

Skąd pochodzi Narmo?

Skąd pochodzi Narmo to kolejne z pytań, jakie naturalnie nasuwa się, gdy KSW kontraktuje zagranicznego zawodnika. Narmo pochodzi z Norwegii, a na co dzień trenuje w klubie Novus Academy w miejscowości Lorenskog.

Thomas Narmo wiek, waga, wzrost

thomas narmo wiek

Thomas Narmo wiek, waga i wzrost to kolejne aspekty, które z pewnością ciekawią kibiców czekających na jego debiut w KSW. Jeśli chodzi o wiek, Narmo urodził się w 1994 roku. Rocznikowo ma więc 27 lat. Wzrost Narmo z pewnością jest jego ogromnym atutem, gdyż mierzy on aż 201 centymetrów.

Jeśli chodzi o wagę, Narmo jest zawodnikiem kategorii półciężkiej, czyli do 93 kilogramów. Walka z Ugonohem odbędzie się jednak w wadze ciężkiej.

Thomas Narmo kariera

Thomas Narmo kariera zaczęła się w... hokeju. Norweg przez wiele lat rywalizował bowiem w tej dyscyplinie sportu. Z czasem postanowił jednak przerzucić się na MMA i, jak się okazało, wygląda na to, że była to dobra decyzja. Związał się bowiem kontraktem z KSW, a jeśli zaprezentuje się dobrze w debiucie, z pewnością czeka go świetlana przyszłość pod szyldem największej organizacji MMA w Polsce.

Walki Thomas Narmo

Walki Thomas Narmo stoczył jak na razie cztery i wszystkie wygrał. W debiucie na gali FightStar Championship 18 w Anglii poddał duszeniem gilotynowym Aarona Jonesa. Później pokonał Neila Derry'ego, Dana Podmore'a i Jose Silvę Lopeza. Kolejny pojedynek stoczy już w KSW, gdzie nieskazitelny rekord miał postarać się popsuć mu Ugonoh – mający za sobą jak na razie zwycięski debiut w MMA.

Thomas Narmo walki toczył też, jeśli chodzi o amatorskie MMA. Jeden pojedynek wygrał, a w dwóch musiał uznać wyższość swoich przeciwników.

Thomas Narmo KSW

thoman narmo walki

Thomas Narmo KSW – to połączenie po raz pierwszy zobaczyliśmy podczas gali KSW 59. Wówczas ogłoszono pojedynek Narmo – Ugonoh na KSW 60. Niewiele brakowało, a Norweg zadebiutowałby w KSW właśnie na gali z numerem 59. W dzień gali z karty walk wypadł bowiem rywal Mariusza Pudzianowskiego, czyli senegalski Bombardier. Jak stwierdził Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, pojawił się pomysł, żeby właśnie będący na miejscu Narmo zastąpił potężnego Senegalczyka.

Choć pierwotnie Narmo zgodził się na walkę z Pudzianowskim, po skonsultowaniu się z trenerami i menadżerami doszedł do wniosku, że jednak woli poczekać na debiut w nieco bardziej spokojnych warunkach.

Thomas Narmo zarobki

Thomas Narmo zarobki – można powiedzieć, że największe w karierze z pewnością przed nim! Choć organizacja KSW nie podaje pensji swoich zawodników, wszystko wskazuje na to, że Thomas Narmo zarobki najlepsze w swojej karierze będzie miał właśnie przy okazji pojedynku z Ugonohem. A jeśli pokona faworyzowanego byłego pięściarza, za kolejne pojedynki powinien zarobić jeszcze więcej!

 

 

Thomas Narmo Instagram

Thomas Narmo, jak na zawodnika MMA w dzisiejszych czasach przystało, jest aktywny w mediach społecznościowych. Norweg prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie „narmomma”, który obserwuje blisko pięć tysięcy użytkowników. Z profilu nowego nabytku KSW możemy dowiedzieć się między innymi, że ma za sobą treningi w poznańskim klubie Ankos MMA, gdzie trenował choćby z mistrzem KSW w wadze półciężkiej, Tomaszem Narkunem. - To świetne doświadczenie móc pracować z trenerem Andrzejem Kościelskim w Ankos MMA - napisał pod jednym ze zdjęć z jednego z najlepszych klubów MMA w Polsce.


Kim jest Thomas Narmo?
Thomas Narmo to norweski zawodnik MMA, który będzie toczył swoje walki w KSW.
Z kim na gali KSW 60 zawalczy Thomas Narmo?
Na gali KSW 60 Narmo zawalczy Z Izu Ugonohem.