The War 4, czyli czas na kolejną galę krwawych walk na gołe pięści. Kiedy odbędzie się The War 4?

Data gali25.06.2022
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazdy gali?

Kiedy The War 4?

To, kiedy The Wart 4 zostanie zorganizowane, z pewnością interesuje wszystkich fanów pojedynków na gołe pięści, z których słynie organizacja Denisa Załęckiego. Jak się okazało, termin The War 4 to 25 czerwca 2022 roku.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Gdzie The War 4?

Natomiast to, gdzie odbędzie się The War 4, nie zostało jeszcze ogłoszone. Lokalizacja The War 4 z pewnością zostanie podana lada chwila i informacja na ten temat pojawi się na mediach społecznościowych federacji.

The War 4 PPV

Wiadomo jednak, że The War 4 będzie transmitowane w systemie PPV. Jeśli ktoś będzie więc chciał obejrzeć The War 4 z legalnego źródła, będzie musiał zapłacić za dostęp do transmisji PPV.

The War 4 bilety

Nie ma jeszcze informacji na temat tego, czy można kupić bilety na The War 4 i ile ewentualnie kosztują wejściówki.

The War 4 ważenie

Ważenie przed galą The War 4 odbędzie się dzień przed galą, czyli 10 czerwca 2022 roku.

Kto na The War 4?

Kto zawalczy na The War 4? Jak na razie na ten temat nie ma kompletnie żadnych informacji. Federacja ogłosiła na swoich mediach społecznościowych, że trwa nabór do turnieju 1 vs 1, którego zwycięzca zgarnie 50 tysięcy złotych.

Wiadomo jednak, kto na The War 4... nie zawalczy. Soroko, największy bohater poprzedniej edycji The War, musi wrócić do więzienia i wszystko wskazuje na to, że jego występ na gali jest wykluczony.

Walki The War 4

Walki The War 4 na pewno będą krwawe i emocjonujące. Organizacja The War jest bowiem znana z mocnych pojedynków, podczas których zawodnicy nie oszczędzają się wzajemnie. Na pewno podobnie będzie tym razem i również podczas czerwcowej gali walki The War 4 nie zawiodą!

Zobacz także - Gala The War – zasady, włodarze, zawodnicy

Zawodnicy The War 4

Zawodnicy The War 4 będą stopniowo ogłaszani przez organizację przed galą. Przekonamy się wówczas zarówno tego, kto powalczy o końcową wygraną w turnieju, jak i poznamy informacje na temat składów walk 3 vs 3 czy innych tego typu, z których słynie The War.

Typy The War 4

Jak na razie nie ma informacji na temat tego, czy The War 4 będzie można typować u bukmachera. Jeśli tak się stanie, z pewnością typy na The War 4 będą dostępne w zakładce "sporty walki" u jednej z legalnych polskich firm.

Karta walk The War 4

Karta walk The War 4 jest więc jak na razie kompletnie pusta. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne ogłoszenia organizatorów!


Jaki jest termin The War 4?
The War 4 odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.
Czy The War 4 będzie w PPV?
Tak, transmisja The War 4 odbędzie się w systemie PPV.