Gala The War, czyli coś zupełnie nowego na polskim rynku, jeśli chodzi o sztuki walki. Czym jest federacja The War? Co to gala The War? The War włodarze – czy wiadomo, kto stoi za tym projektem? The War historia – kiedy rozpoczęli swoją działalność? The War bukmacher – czy pojedynki można typować u bukmachera? The War zawodnicy – kto jest gwiazdą federacji? The War zasady – jak wyglądają reguły walk w tej organizacji?

Czym jest federacja The War?

Czym jest federacja The War? Co to gala The War? Tego typu pytania pojawiały się, gdy w 2021 roku zaczęło się mówić o nowym projekcie na polskim rynku sportów walki. Czym jest więc The War? To pojedynki na gołe pięści, w których rywalizować będą ekipy 3 vs 3. Tego typu gale z udziałem kibiców są niezwykle popularne w Rosji, a teraz na dobre zawitają także do naszego kraju. W przeszłości tego typu projekty były już w Polsce tworzone, jednak najczęściej kończyły się równie szybko, co zaczynały.

Oprócz pojedynków 3 vs 3 kibice będą mieli możliwość zobaczyć także klasyczne pojedynki w formule MMA – klasyczne, choć również bez rękawic, na gołe pięści.

The War włodarze

włodarze gala the war

The War włodarze, czyli kto stoi za tym projektem? Pomysłodawcą organizacji jest Denis Załęcki, który wraz z Leną Domańską postanowił założyć The War. Załęcki, znany jako "Bad Boy", kojarzony jest przez kibiców z turniejów walk na gołe pięści. Postanowił założyć swoją federację, w której konfrontować się będą między innymi kibice.

- To są osoby bardzo honorowe, które liczą się z naszym zdaniem. Żadnych awantur nie będzie ani przed, ani po. Wychodzą czysto sportowo, podają sobie rękę i tyle. Wygrywa lepszy – przyznał Załęcki na konferencji prasowej, podczas której ogłoszono start nowego projektu.

The War historia

The War historia jest więc coraz bogatsza. Zainteresowanie i szum wokół projektu był spory od samego początku, a pierwsza gala The War odbyła się w czerwcu 2021 roku. Historia The War zaczęła się więc pisać właśnie od tego miesiąca. Do końca 2021 roku The War zorganizowało trzy gale.

The War bukmacher

The War bukmacher, czyli czy gale z udziałem kibiców będą możliwe do obstawiania? Jak na razie nie ma na ten temat informacji. Czekamy więc na nawiązanie współpracy organizacji z daną firmą, w której będzie można typować pojedynki The War.

Tutaj odbierz bonus bez depozytu

The War zawodnicy

zawodnicy gala the war

The War zawodnicy – kto startuje w walkach? Jak już wspomnieliśmy, The War to pojedynki na gołe pięści, w tym między innymi grup 3 vs 3. Nie powinien więc szczególnie dziwić fakt, że w grupowych walkach udział biorą składy kibiców, jak między innymi ekipa Górnika Wałbrzych czy Sportowa Wisłoka Dębica.

The War zawodnicy to również turniej, w którym zawodnicy mierzą się w walkach na zasadach MMA na gołe pięści. W pierwszym turnieju udział wzięli między innymi zawodnicy o ksywkach „Viking”, „Komandos” czy „Grom”. Z kolei na trzeciej gali show skradł Soroko.

The War zasady

The War zasady z pewnością są tym, co odróżnia tę organizację od innych. Jakie są więc reguły walk The War? Trzeba przyznać, że trudno się w tym wszystkim połapać. Są to pojedynki na gołe pięści, więc... można dużo. Zasady The War nie pozwalają między innymi na kopnięcia w parterze, o czym przekonał się wyżej wspomniany Soroko, który został zdyskwalifikowany właśnie za zastosowanie takiej techniki rodem z gali Pride.

The War komentatorzy

komentatorzy gala the war

The War komentatorzy, czyli kto komentuje gale? The War 3 komentował duet Mateusz Kaniowski i Tomasz Sarara, czyli dziennikarz kojarzony z FAME MMA i zawodnik KSW, w przeszłości utytułowany polski zawodnik sportów uderzanych.

The War nagrody

The War nagrody są naprawdę imponujące. Już przy okazji pierwszej gali do wygrania w turniejach było 200 tysięcy złotych. 150 tysięcy złotych to The War nagroda przewidziana dla ekipy, która wygra turniej 3 vs 3, z kolei 50 tysięcy złotych zgarnął zawodnik najlepszy w turnieju 1 vs 1.

Nazwa galiThe War
Włodarze galiDenis Załęcki, Lena Domańska
Rodzaj galiWalki na gołe pięści
Bukmacher gali-


Kto stoi za galą The War?
Włodarzami The War są Denis Załęcki i Lena Domańska.
Jakie są zasady The War?
The War to pojedynki na gołe pięści.