Już niebawem odbędzie się gala Clout MMA 5, jednak wczoraj dowiedzieliśmy się, że Ferrari nie zawalczy z Załęckim w co-main evencie. Federacja jednak postanowiła dać swoim widzom niezłe zastępstwo. Okazuje się, że naprzeciwko Denisa stanie słynny Wampir!

Wampir vs Denis Załęcki na Clout MMA! - Mocne zestawienie co-main eventu

Karta walk Clout MMA 5 oficjalnie się zapełniła! Choć jeszcze w czwartek, czyli trzy dni przed galą nie mieliśmy pewności, kto pojawi się w klatce z Załęckim, to w piątkowy poranek organizacja postawiła sprawę jasno. Do oktagonu podczas przedostatniego starcia tego wydarzenia wyjdzie Michał "Wampir" Pasternak!

Jak mówi sama federacja, po rezygnacji Roślika z pojedynku, Denis naciskał na to, aby zmierzyć się z mocnym zawodnikiem. Walka ma odbyć się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Według podanych przez Clout informacji dotyczących opisu walki Wampir ma być dużo lżejszy od swojego przeciwnika.

Pod ogłoszeniem dotyczącym starcia pojawiają się mieszane komentarze. Jedni uważają, że to idealna walka pod freaki, inni, że pojedynek ten marnuje umiejętności Pasternaka w porównaniu z tymi, które posiada Denis. Jeszcze inni proponują inne zestawienia w zamian za to zapowiedziane. Już w sobotę 8 czerwca dowiemy się, czy to zastępstwo da nam ogrom emocji, czy skończy się już w 1 rundzie.