Czwartym ze spotkań na gali Move Federation 2 jest pojedynek drużyny Lexy Chaplin i Martirenti. Bukmacherzy nie wskazali jednoznacznego faworyta tego meczu, sugerując się oczywiście kursami. Z tego co już wiadomo o Move Federation 2, to z całą pewnością nie brakuje emocji. Jak było w przypadku meczu kobiet?

Team Martirenti pokonuje Team Lexy

Spotkanie żeńskich drużyn było nieco chaotyczne. Widoczny był brak pomysłu na grę, sporo niedokładności, a co za tym idzie - mało emocji. Trzeba przyznać, że było to jedno ze słabszych spotkań Move Federation 2, z uwagi na niski wynik końcowy. Niedosyt można było czuć już po pierwszej połowie, w której nie zobaczyliśmy ani jednej bramki.

Mecz nieco lepiej wyglądał w drugiej odsłonie. Wszystko za sprawą pierwszej bramki autorstwa Wiktorii Jaroniewskiej. Tiktokera może być uznawana za najjaśniejszą postać w tym spotkaniu. Po 15:25 minutach meczu, udało się jej podwyższyć wynik na 2:0. Tym samym ustaliła ona końcowy wynik rywalizacji. Po 4 spotkaniach, okazuje się, że to mecz kobiecych drużyn był najmniej obfity w bramki.