W czasie trwającej afery Pandora Gate większość organizacji postanowiła zrobić czystki wśród swoich zawodników. Na zerwanie współpracy z osobami, które były jakkolwiek zaangażowane, zdecydowało między FAME MMA, GBS, a także MOVE. Jednak internetowa noc oczyszczenia wciąż trwa, a kolejni influencerzy dostają wypowiedzenia.

Team Goats wykluczony z rozgrywek na Move Federation 2

Jak wiemy, po wypłynięciu obrzydliwych i niestosownych wiadomości Boxdela z małoletnią, wiele organizacji natychmiastowo zerwało z nim współpracę. Tę falę rozpoczęło FAME MMA, a chwilę później dołączyło MOVE i GBS. Pomimo że Michał nie miał wystąpić na boisku podczas Move Federation 2, wciąż miał on podpisany kontakt z federacją, więc i tak został wykluczony.

Boxdel od początku bierze udział w projekcie Goats, którego reprezentacja miała zagrać na tegorocznej edycji Move. Jednak ze względu na powiązania osób zaangażowanych z aktualną sytuacją w internecie, federacja postanowiła wycofać z rozgrywek tę drużynę. Przeciwnicy Team Lexy zostaną ogłoszeni na najbliższej konferencji.

Już 6 października o godzinie 20:00 Wojciech Szaniawski w imieniu całej federacji przedstawi stanowisko w sprawie dotyczącej ostatnich doniesień.

Wardęga zapłaci dziewczynom z Team Goats

Co ciekawe, zawodniczki z drużyny Wojtka Goli zostały wybrane podczas dość brutalnych eliminacji. Z tego powodu nie były zadowolone, gdy dowiedziały się o wykluczeniu Team Goats z gry. Wardęga zadeklarował, że wypłaci dziewczynom równowartość tego, co dostałyby za udział w rozgrywkach.

Paramaxil całkowicie wykluczony z Move Federation

Po obrzydliwym komentarzu Paramaxila, FAME MMA natychmiastowo zakończyło z nim współpracę. Następne było Move Federation, które również wykluczyło Kubę z rozgrywek na najbliższej gali. Nieistotne są intencje czy zamysł rzuconych słów, taki komentarz jest po prostu obrzydliwy patrząc na to co dzieje się w ostatnim czasie! Paramaxila na boisku zastąpi Andrzej Rzeżutka.