Prime MMA powraca, a my oczekujemy na kolejne ogłoszenia w związku z zawodnikami i ich walkami. Niedawno informowaliśmy, że do grona zawodników dołączył Ztrolowany. Organizatorzy postanowili nie trzymać nas zbyt długo w niepewności i ogłosili jego rywala. Zmierzy się z nim Mateusz "Tarzan" Leśniak.

Tarzan vs Ztrolowany - Prime Show MMA 5

Jak można się domyślać, fani gali ze zniecierpliwieniem oczekują kolejnych ogłoszeń ze strony federacji na temat zawodników. Wszystko za sprawą faktu, że od jakiegoś czasu można kupować bilety na wydarzenie, a widzowie chcą dowiedzieć się, czy warto je kupować. Kolejnym krokiem do zwiększenia publiczności jest ogłoszenie walki, w której Sebastian "Ztrolowany" Nowak zawalczy z Tarzanem.

Z postu, który federacja opublikowała na swoim profilu, dowiadujemy się, że Ztrolowany ma za sobą 3 wygrane pojedynki z rzędu, natomiast jego przeciwnik jedno KO nad Pawłem Bombą i to w pierwszej rundzie. Obaj panowie są mocni pod różnymi względami, dlatego też ich starcie z pewnością będzie ciekawe i emocjonujące.

Jeśli chodzi o reakcje internautów na pojedynek tej dwójki, to opinie plasują się następująco. Wielu wypowiada się w pozytywnych słowach na temat takiego wyboru przeciwników. Oczekują zdecydowanie ciekawego pojedynku. Pojawiają się oczywiście również głosy stwierdzające, że są to odgrzewane kotlety i odpadki High League oraz Fame MMA. O tym, czy walka będzie ciekawa, przekonacie się podczas Prime Show MMA 5 już 1 lipca.